Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

«Опозиційна платформа – За життя» виступає проти перетворення України на інформаційний концтабір

Антиконституційний указ президента Зеленського «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» викликав різку критику з боку журналістів і громадських діячів. Одна з його норм передбачає, що до 31 грудня 2019 року треба розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроекти щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, прописавши в них, зокрема, положення:

- про вимоги та стандарти новин;

- про механізми запобігання розповсюдженню недостовірної, викривленої інформації, її спростування.

Ці норми передбачають запровадження в країні на законодавчому рівні цензури, що прямо заборонено статтею 15 Конституції України.

Сьогодні організованих атак з боку самого Зеленського, Офісу президента, міністра культури Бородянського, Нацради з питань телебачення і радіомовлення та інших чиновників зазнають телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK. Це відбувається, незважаючи на обурення міжнародної спільноти. Закріпивши на законодавчому рівні «стандарти новин» у вигляді вимог, команда Зеленського отримає можливість розправитися з будь-якою газетою, будь-яким сайтом, будь-яким телеканалом, будь-яким журналістом. Допустити перетворення України на інформаційний концтабір не можна!

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 9 листопада 2019
×
Приєднатися