Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Вимагаємо негайно зупинити другий етап медреформи
1 квітня 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Вiктор Медведчук: Санкції проти Білорусі – ганьба для української влади
1 квітня 2020
В умовах світової економічної кризи, що стрімко наближається, і стагнації національної економіки, яка посилюється пандемією коронавірусу, Україна життєво зацікавлена у розвитку економічних і політичних відносин з нашими найближчими сусідами, збільшенні обсягів торгівлі та зовнішньоекономічної кооперації.
Віктор Медведчук: Організаторка прославляння дивізії СС «Галичина» має бути звільнена з поста керівника Міністерства освіти
27 березня 2020
25 березня Кабінет міністрів України призначив в. о. міністра освіти Любомиру Мандзій, яка у 2018 році очолювала департамент освіти Львівської обладміністрації та організовувала конкурс малюнка, що проводився з метою створення героїчного образу дивізії СС «Галичина».
Віктор Медведчук: МВФ продовжує політику виняткового цинізму щодо України
27 березня 2020
Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що задля досягнення остаточних домовленостей про нову програму розширеного фінансування для України необхідно ухвалити закон стосовно вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, а головне – завершити прийняття земельної реформи.
Віктор Медведчук: Наша партія розробила антикризовий план щодо боротьби з коронавірусом і подолання наслідків пандемії
27 березня 2020
Для того щоб оперативно зупинити поширення пандемії та мінімізувати її наслідки в Україні, слід захистити людей, збалансувати бюджет і забезпечити ресурси для наповнення його дохідної частини, зберегти економічний потенціал та гарантувати соціальний захист громадян.
Влада України продемонструвала своє цинічне ставлення до жителів Донбасу в критичній ситуації
23 березня 2020
За повідомленням штабу ООС, Україна з 22 березня 2020 року припинила пропуск через лінію розмежування осіб і транспортних засобів з території ОРДЛО.
20 000 масок, тести на коронавірус та інші медичні засоби, обладнання і препарати прибули на Закарпаття
21 березня 2020
На Закарпаття прибула перша партія медичних препаратів і вантажів для боротьби з коронавірусом – це частина програми допомоги від голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.
×
Приєднатися