Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Заяви

Ренат Кузьмін вимагає від генпрокурора почати розслідування кримінальних злочинів керівництва СБУ через перешкоджання діяльності партії
16 листопада 2019
Народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя» Ренат Кузьмін звернувся до Генерального прокурора України Рябошапки Р. Г. із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності керівництва Служби безпеки України через незаконне втручання в діяльність народних депутатів. Ренат Кузьмін вимагає внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінальних злочинів, передбачених статтями 14, 170, 182, 344, 356, 365, 371 КК України.
За розголошення військових секретів Абромавічуса має бути відправлено у відставку та притягнуто до кримінальної відповідальності
15 листопада 2019
Українське інтернет-видання «Страна.ua» оприлюднило документи, які свідчать про те, що військові фахівці Сполучених Штатів Америки отримали доступ до оборонних підприємств України, зокрема доступ до виробничих приміщень, документації, списків постачальників і технологій.
Ухвалений владою бюджет-2020 року – це консервація бідності в Україні
14 листопада 2019
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
«Опозиційна платформа ‒ За життя» готова підтримати установлення в Україні народовладдя
14 листопада 2019
Перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук виступив з ідеєю реалізації норм прямої демократії.
Сьогодні Зе-влада зрадила український народ
13 листопада 2019
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Вимагаємо почати кримінальне розслідування незаконної оперативно-розшукової діяльності СБУ щодо народних депутатів України
12 листопада 2019
«Опозиційна платформа – За життя» звернулася до директора Державного бюро розслідувань Р. Труби із заявою про вчинення керівництвом і співробітниками Служби безпеки України злочину, який полягає в проведенні щодо депутатів від нашої партії незаконної оперативно-розшукової діяльності СБУ, що здійснюється на порушення Конституції України та чинного законодавства.
"Слуга народу" не хоче розлучатися з фігурантом листувань з повіями Яременко
11 листопада 2019
Кожному українському виборцю стало абсолютно ясно, кого завів до парламенту Володимир Зеленський під брендом "Слуга народу". Очікувати від цих "народних обранців" політичної відповідальності і захисту інтересів громадян не доводиться.
Відкрите звернення ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ з приводу загрози знищення свободи слова в Україні
9 листопада 2019
Указ Президента України №837/2019 "Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави" веде до істотного погіршення умов роботи в Україні незалежних засобів масової інформації та журналістів. Зокрема, передбачається введення в українське законодавство положень, що стосуються нормативного визначення "стандартів новин", створення механізмів протидії поширенню "недостовірної, викривленої інформації", а також посилення відповідальності за порушення законодавства про інформацію.
«Опозиційна платформа – За життя» виступає проти перетворення України на інформаційний концтабір
9 листопада 2019
Антиконституційний указ президента Зеленського «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» викликав різку критику з боку журналістів і громадських діячів.
×
Приєднатися