Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

За наклеп на Андрія Альоша глава ВЦА м. Зайцеве відповість у суді

Кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 51 виборчому округу (м. Зайцеве) Андрій Альоша подав до суду позов про захист честі та гідності. Приводом для цього стала заява голови ВЦА міста Зайцеве Володимира Веселкіна про те, що Андрій Альоша у період виборів нібито роздавав виборцям подарунки, які тепер вимагає повернути.

«Днями один із моїх конкурентів по 51 округу на виборах до парламенту Володимир Веселкін поширив відверту брехню про те, що я нібито співпрацював з якимсь благодійним фондом, через який вів прихований підкуп виборців, роздаючи їм подарунки. Більше того, у нього вистачило розуму придумати легенду про те, що тепер я вимагаю від людей повернути ці неіснуючі подарунки. Цинізму ситуації додає те, що свій наклеп Веселкін поширив не як один із кандидатів, що програли вибори в окрузі, а як посадова особа і чинний голова Військово-цивільної адміністрації міста Зайцеве. Цю заява широко розтиражували ЗМІ, які, на жаль, не спромоглися ні перевірити інформацію, ані звернутися за коментарем до мене», - повідомив Андрій Альоша.

Кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ підкреслив, що вся його агітація у період виборчої кампанії проводилася виключно в рамках чинного законодавства.

«Я не співпрацював з благодійними фондами чи організаціями, не дарував виборцям подарунків і не надавав їм ніяких благ. Заяви ставленика Порошенко, пана Веселкіна – це його особисті фантазії, зроблені з метою заплямувати не тільки мою репутацію, а й репутацію ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Я звернувся до суду для захисту честі та гідності і впевнений, що суд винесе справедливе рішення, після якого за Володимиром Веселкіним назавжди закріпиться ярлик брехуна і маніпулятора», - зазначив Андрій Альоша.

Опубліковано: 12 серпня 2019
×
Приєднатися