Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Воша на третій шкурі: політичний приживала Данилюк у РНБО – ганьба для президента Зеленського і свідчення некомпетентності РНБО

Коментар прес-служби ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Намагаючись привернути до себе увагу, Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк видав чергове "одкровення". Він вважає голову Політради партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" Віктора Медведчука загрозою національній безпеці України. І головна причина, на думку чиновника, в тому, що Віктор Медведчук послідовно і діяльно просуває план мирного врегулювання конфлікту в Донбасі і бореться за припинення війни. Хоча, за власним зізнанням Данилюка, з самим мирним планом, який ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ затвердила і опублікувала ще в січні 2019 року, він не знайомий.

Те, що більшість представників нової влади, як і старого режиму, бачать у поверненні миру в Україну загрозу – вже всім зрозуміло. Незрозуміло інше, навіщо Олександр Данилюк вирішив влаштувати сеанс самовикриття своєї некомпетентності та дилетантства? Чому раптом чиновник, який жодного разу не відзначився стратегічними ініціативами і замішаний у кількох дрібних корупційних скандалах з офшорними грошима, квартирами, наважився роздавати оцінки?

За три місяці роботи на посаді Секретаря РНБО Данилюк не запам'ятався нічим, окрім пари інтерв'ю і недорікуватими цитатами. Його злегка провокаційні заяви виглядали як банальна спроба приховати професійну порожнечу, некомпетентність і невідповідність посаді, яку йому подарував президент Зеленський.

Очевидно, що Данилюк використав відпрацьовану тактику політичного "приживали", якого з легкої руки "СКМ" влаштували у 2010 році до Януковича. Потім Данилюк зумів перекочувати до Порошенка, з багажем напрацьованих комітетом економічних реформ Ірини Акімової портфелем, який він продав президенту-спекулянту Порошенку, і який сьогодні Данилюк втюхує тепер уже "Зе-команді".

Зараз, звісно ж, Олександр Данилюк ретельно приховує, що, працюючи радником Віктора Януковича, дуже намагався йому сподобатися. Він як міг імітував активність, а коли влада змінилася, просто вкрав напрацювання, зроблені колегами з центру реформ Ірини Акімової. Завдяки цьому Данилюк прилаштувався в адміністрації Порошенка "придворним реформатором".

Щоправда, надовго прижитися там не вдалося – Данилюка з ганьбою вигнали з уряду Гройсмана за некомпетентність, істеричність і бюрократичні "розводки". Саме так оцінили колишні колеги Данилюка його спроби в кон'юнктурних цілях викривляти в своїх інтересах і перекручувати рекомендації МВФ.

Такий фейковий багаж "управлінського досвіду" Данилюк втюхав і "Зе-команді". Трохи поагітував у ході виборів і розмістився в теплому кріслі Секретаря РНБО. З цієї позиції новоспечений "стратег" став роздавати оцінки "космічного масштабу" з приводу економічних проблем і політичних ініціатив, про які він насправді не має уявлення.

Напередодні парламентських виборів від команди Зеленського прозвучала ініціатива провести люстрацію всіх чиновників, які працювали за режиму Порошенка. Це той випадок, коли ініціативу влади цілком можна підтримати щодо таких дрібних шахраїв як Данилюк і подібний до нього Абромавичус. Можливо, тоді відновлення миру в Україні стане ближчим, а земля і державні підприємства не будуть пущені "з молотка", а стануть основою для відродження національної економіки.

Опубліковано: 13 серпня 2019
×
Приєднатися