Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Те, що влада творить з ринком землі - це афера міжнародного масштабу! Не вийде!

6 лютого 2020 року вже отримав назву - «земельний четвер». В цей деь Верховна Рада України намагається розглянути в другому читанні законопроект про ринок землі і повторно - законопроект президента про пенсії. Арахамія запевнив в достатній кількості голосів для відкриття ринку землі.

Однак все не так просто, як того хотілося б владі. Через розгляд закону про ринок землі під стінами парламенту проходить мітинг аграріїв, які хочуть не допустити прийняття закону і не дозволити народним депутатам зняти мораторій на продаж землі.

Неспокійно і в стінах парламенту: біля парламентської трибуни, яку заблокували народні депутати з фракції «Опозиційна платформа - За життя» на чолі зі співголовою Вадимом Рабіновичем, періодично відбуваються бійки. У роботі Верховної Ради постійно оголошуються перерви - «слуги народу» поки не можуть вплинути на ситуацію і продавити закон.

Все, що відбувається прокоментував журналістам народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«Ми не знаємо - можливо, влада на своїх нарадах вже вирішила, що земля повинна бути продана вночі. Але ми вже домовилися, що пленарне засідання триватиме до 20:00, і ми підемо по всім поправкам до законопроекту про продаж землі», - розповів парламентарій.

«Так є демократія, та у «слуг народу» є право голосувати за свої законопроекти, тому що їх більшість. Але голосувати треба за законом! Правка за правкою! Тому починаємо працювати, закінчуємо, як годиться, ввечері, завтра починаємо день з запитань до уряду, потім знову переходимо до питання про землю. І так день за днем, місяць за місяцем розбираємо поправки. Решту можна вважати державним переворотом і захопленням української землі. Це коротко! А поки вони навіть не починають, бо не знають, що їм робити...» - вважає співголова «Опозиційної платформи - За життя».

Разом з тим він попередив: «Якщо ж влада не розгляне всі поправки до законопроекту, це можна буде називати захопленням України!»

Вадим Рабінович також пообіцяв, що опозиція і далі продовжить блокувати парламентську трибуну. Пояснив він це тим, що ні він, ні його колеги не розуміють, яким чином влада збирається продавати землю, не провівши попередньо обіцяного референдуму, і з пунктом про банки і фінансових посередників.

«Це афера міжнародного масштабу! Це означає, що будь-які іноземці викуплять у банку цю землю і земля України стане власністю іноземців - жодного українця на цій землі не буде!.. А то, що ми блокуємо трибуну - це наше конституційне право, ми діємо в рамках демократії, в рамках закону, ми нічого не порушуємо!» - підкреслив народний депутат.

Уже з парламентської трибуни співголова «Опозиційної платформи - За життя» заявив: «Шановні друзі! У нас відбулася дискусія, під час якої ми намагалися донести до представників влади прохання: «Схаменіться! Продаж української землі - це злочин!»

У будь-якому випадку, Вадим Рабінович попередив: «Ми підемо по закону, тому що правда - з нами. А якщо «слуги» будуть порушувати закон, наша фракція будь-якими методами буде зривати голосування щодо землі. Будь-якими!.. А ви, «слуги», схаменіться, паразити!»

Опубліковано: 7 лютого 2020
×
Приєднатися