Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Продаж землі - це «план диявола», який по-варварськи реалізовує «група Сороса»!

«Дорогі співвітчизники! Коли я говорю «співвітчизники», ми маємо на увазі, що у нас є єдина з вами Батьківщина і земля. І все це збираються продати, щоб ми залишилися з вами один на один з «чесними» людьми, які прийшли у владу і збираються продати нашу з вами землю».

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович на брифінгу у Верховній Раді в четвер, 3 жовтня.

Політик зізнався, що навряд чи ще знайдеться така країна, влада в якій збирається продавати землю тим, хто не завжди може собі дозволити купити найнеобхідніше.

«Нова влада, яка сформувалася з так званої «групи Сороса», діє по конкретному плану: якомога швидше продати українську землю, а потім безграмотний народ буде батраками працювати на цій землі», - вважає Вадим Рабінович.

Політик звернув увагу, що цей план реалізовують ті, хто під час виборчої кампанії обіцяв українцям «в турборежимі» змінити країну - закінчити війну, підняти економіку і головне - перевести державу в смартфон.

«До речі, хочу нагадати, що вчора, згідно обіцянкам «слуг народу», уряд мав перейти на електронний документообіг. Але навіть цього не зроблено - уряд так само «перейшло» на нього, як і Офіс Президента «переїхав» до іншої будівлі», - констатував Вадим Рабінович.

Однак все це, за його словами, «дрібниці в порівнянні з наміром продати українську землю!»

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» нагадав всім українцям про те, що «є такі «червоні лінії», за якими країна припиняє своє існування».

«Продаж землі - це варварський план «групи Сороса», яка впроваджена сьогодні в усі державні інститути України з однією метою - позбавити нас землі і на уламках України продовжувати накопичувати мільярди», - заявив парламентарій, підкресливши, що опозиція не дозволить продати землю України .

Вадим Рабінович також розповів, чи дійсно іноземці не зможуть купити в Україні землю.

«Ця «єзуїтська формула» досить проста: іноземцям продавати землю не можна, а компаніям, які реєструють іноземці, - можна. Скажіть, які компанії без іноземців збиралися купувати наші землі? Ніякі! Знову ми бачимо брехню!» - обурився народний депутат.

Розповів Вадим Рабінович і ще про одну «приголомшливу норму», яку він пояснив на прикладі Києва. «Влада запропонувала таку норму: одна людина не може купити більше 1/15 частини Києва. Розумієте, які вони «благородні»? Київ повністю купити один не може - його можуть купити тільки 15 осіб, і нічого від столиці не залишиться!» - обурився Вадим Рабінович.

«Тому: ні продажу землі! Українці, запам'ятайте, що продаж землі - це диявольський, варварський план знищення України! Ми повинні бути в цьому питанні єдині з усіма політичними силами!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 3 жовтня 2019
×
Приєднатися