Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Ми прийшли в Раду, щоб добитися контролю опозиції над владою!

Єдина по-справжньому опозиційна політична сила - «Опозиційна платформа - За життя» - прийшла в Верховну Раду України дев'ятого скликання не за посадами, а за можливістю впливу і контролю над владою, як це робиться у всіх цивілізованих країнах світу.

Про це заявив новообраний народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в кулуарах парламенту.

«Ми хочемо домогтися, щоб в Україні було як в будь-якій країні світу. Нас ведуть куди, до Європи? Так давайте візьмемо, наприклад, Німеччину: в Німеччині 14 комітетів має влада, 10 - опозиція. І комітети ці стосуються не якогось озеленення парканів, а контролю над бюджетом, над регламентом, і найголовніше - над системою влади. Тому що якщо цього немає - опозиція не працює. Це здорово і нормально», - пояснив політик.

Вадим Рабінович нагадав, що парламентська традиція передбачає - опозиція отримує бюджетний комітет, регламентний комітет, комітет з питань свободи слова. І «Опозиційна платформа - За життя» вже внесла свої пропозиції по роботі комітетів Верховної Ради IX скликання.

«Ми пропонуємо трохи збільшити кількість комітетів у Верховній Раді - на два: ми хочемо повернути комітет по молоді і спорту, тому що якщо ми не думаємо про молодь і розвиток країни - тоді ми займаємося зовсім не тим. І безумовно, комітет з комплексного розв'язання проблем Донбасу, тому що якщо не буде миру в країні, то ми з вами даремно тут засідаємо», - підкреслив співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Відповів Вадим Рабінович і на питання журналістів про можливе висунення Віктора Медведчука на посаду віце-спікера. «Партія не буде висувати його на цю посаду «з тієї простої причини, що він вже займав і посаду віце-спікера, і першого віце-спікера, і сьогодні він зосереджений на партійній роботі, яку він знає і вміє», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 14 серпня 2019
×
Приєднатися