Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Ми підтримаємо будь-які рішення, спрямовані на мир, і нічого, що веде нас до війни!

Сьогодні у Верховній Раді України пройшло організаційне засідання за участю новообраних народних депутатів. Які питання розглядалися, чи досягнуті угоди щодо ключових моментів, розповів журналістам на брифінгу співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«Поки тільки відбулося організаційне засідання і ще не обговорювалися конкретні питання. У найближчий час почнемо обговорювати питання створення комітетів. Вважаю, що ми повинні дотримуватися простого принципу щодо формування комітетів парламенту - пропорційного. наприклад, «Опозиційній платформі - За життя» належить три комітети і крісло віце-спікера. За настроєм наших колег я бачу, що вони мають намір рішуче діяти в цьому напрямку», - заявив Вадим Рабінович.

Політик також повідомив, що очолювана ним політична сила звернулася до колег з пропозицією створити нові комітети.

«Ми попросили створити три нових комітету. Розумно і зрозуміло будь-якій людині, що сьогодні вкрай необхідно створити комітет з молоді, спорту та питань сім'ї. Якщо не думати про молодь і розвиток країни, тоді взагалі незрозуміло, навіщо ми працюємо в цій Раді. Другий комітет буде комплексно займатися вирішенням усіх питань Донбасу. Адже якщо не буде миру в нашій країні, то інше - від лукавого. І третій - комітет у справах соціальної політики та ветеранів Великої Вітчизняної війни, а також інших збройних конфліктів. Навіщо він потрібен? Та тому що в нашій країні перестали згадувати тих людей, які захищали нашу Батьківщину. Дуже важливо при зміні влади розставити все на свої місця, сказати хто герої, а хто ні!» - заявив Вадим Рабінович.

Він нагадав про те, що «ще під час роботи Ради минулого скликання ми подали велику кількість законопроектів, які є актуальними і потрібними для країни, і якісь з них ми допрацьовуємо, виходячи з нової ситуації».

«Зараз ми формуємо свою фракцію, її позицію, тому про перші наші законопроекти в новій Раді говорити поки рано. У будь-якому випадку позиція нашої партії і фракції наступна: ми будемо підтримувати будь-які дії «Слуги народу», які спрямовані на встановлення миру і поліпшення економічної ситуації в країні. Ми ніколи не підтримаємо рішення, які штовхають нас до війни і ще більшого зубожіння українського народу!» - резюмував співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя».

Фото прес-служби Верховної Ради

Опубліковано: 14 серпня 2019
×
Приєднатися