Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У Полтаві партійці відзначили річницю від дня народження Котляревського

9 вересня вся українська спільнота відзначала 250 річницю від дня народження зачинателя української літератури, видатного письменника, поета, драматурга та громадського діяча Івана Петровича Котляревського.

У Полтаві з нагоди цієї урочистої події було проведено низку заходів, в яких прийняли участь активісти обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя». Партійці поклали квіти біля могили та пам’ятника відомому земляку. Потім гостей заходу запросили на театралізоване дійство до музею-садиби на Івановій Горі. Саме там за доброю традицією відбулося спецпогашення марки та конверту, випущеної Укрпоштою до ювілею письменника. Закінчилося святкування етноконцертом за участю кращих народних колективів.

«Іван Петрович Котляревський належить до тих довгожителів планети, які разом із  витворами свого духу впевнено переступають рубежі сторіч. Вже два с половиною століття такі великі твори як «Енеїда» та «Наталка-Полтавка» не втрачають своєї актуальності. Силою свого таланту Котляревський щодня вчить нас любити свою Батьківщину, рідну мову, бути чесними та роботящими, виховує в нас високу моральність, гуманізм і оптимізм», - зазначив керівник осередку Олександр Попенко.

 

Опубліковано: 11 вересня 2019
×
Приєднатися