Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Учасники Соціальної ради та народні депутати підписали Меморандум про початок соціального діалогу

11 вересня у парламенті учасники Соціальної ради України, лідери громадських організацій та народні депутати підписали Меморандум про співпрацю і початок соціального діалогу між владою і громадськістю.

«Згубна практика урізання соціальних виплат і пільг, підвищення тарифів, замороження зарплат і пенсій призвела до тотального зубожіння людей, від якого найбільше постраждали пенсіонери, сім'ї з дітьми, люди з інвалідністю, переселенці і мирні громадяни по обидві сторони лінії розмежування. І сьогодні лідери громадських організацій об'єднують зусилля, щоб сформувати дорожню карту соціального відновлення країни», - зазначила керівник Інституту соціального захисту громадян Світлана Науменко.

З ініціативи Інституту соціального захисту громадян учасники Соціальної ради України - представники всеукраїнських та місцевих громадських організацій, а також народні депутати і депутати місцевих рад, підписали Меморандум про початок соціального діалогу між владою і громадськістю з метою відновлення соціальної справедливості в Україні.

«Ми підтримуємо вимоги Соціальної ради у питаннях перерахунку зарплат, пенсій і прожиткового мінімуму, зниження тарифів і скасування антиконституційних реформ. Також ми докладемо всіх зусиль, щоб домогтися виконання рішень Конституційного суду щодо відновлення пільг і виплат ветеранам та чорнобильцям, а також скасування окремих норм пенсійної реформи. Тільки об'єднавши зусилля, ми зможемо прийняти ці відповідальні рішення, а значить - побороти бідність, повернути мир і захистити людей!» – підсумувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 11 вересня 2019
×
Приєднатися