Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Шляхом змін до Регламенту влада намагається перетворити парламент на узурпований однією політичною партією офіс

«Україна опинились за крок від фактичного знищення демократії, парламентаризму і народовладдя. Цей крок -  проект змін до Регламенту Верховної Ради». Про це під час виступу у парламенті заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.

Політик зазначила, що відсутність політичного балансу у ВР вже зараз призводить до ігнорування законодавчих процедур.

«На останніх виборах люди проголосували проти цього. Але що отримав народ України? Прагнення будь-яким чином продавити продаж землі, антиконституційний закон про працю, зміни до Конституції щодо децентралізації, які ведуть фактично до узурпації влади?» – наголосила вона.

Звертаючись до монобільшості, народний депутат зазначила, що запропонований ними проект змін до Регламенту Верховної Ради фактично знищує законодавчу гілку влади в Україні.

«Навіщо парламент взагалі, якщо президентські законопроекти будуть вноситися до порядку денного без голосування?  Назвіть мені парламент розвинутих країн, де встановлений  лише один день для голосувань, де друга за кількістю фракція не може втиснути свої пропозиції. Чому ви намагаєтеся скоротити терміни підготовки альтернативних законопроектів? Ви проти альтернативних думок чи боїтеся почути голос українського народу?» - зазначила Тетяна Плачкова.

Політик наголосила, що Регламентом Верховної Ради має забезпечуватись дотримання демократичних процедур при прийнятті законодавчих рішень і закликала не перетворювати парламент на узурпований офіс однієї політичної партії.

 

Опубліковано: 15 січня 2020
×
Приєднатися