Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Сергій Льовочкін: Заборгованість із зарплатні побила антирекорд з 2001 року

Загальна сума боргів із заробітної платні збільшилася відразу на 11,5% тільки за вересень. За словами народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергія Льовочкіна, це свідчення поглиблення кризи в промисловості.

«Небажання влади стимулювати розвиток економіки неминуче призводить до кризи. Всього за один місяць борги із зарплат в країні збільшилися на 11,5% – на 324 мільйони гривень. Загальна сума заборгованості становить уже більше 3,1 мільярда гривень – в останній раз така величезна сума накопичувалася ще в 2001 році», – заявив Сергій Льовочкін.

Політик повідомив, що «лідером» за обсягами невиплат залишається промисловість, де сконцентровано 79,5% заборгованості по зарплатах (2 млрд 498,4 млн грн). Серед промислових підприємств найвища заборгованість утворилася в переробній промисловості – 61,6% від загальної суми.

«Протягом усіх останніх п'яти років опозиція попереджала про згубність курсу на знищення промисловості. Минула влада нас не почула, що призвело до кризи. Ухвалений парламентом бюджет 2020 року своєю структурою не відрізняється від попередніх. Таким чином, проблема боргів із зарплат буде наростати, як в гірші часи 1990-х років», – підсумував Сергій Льовочкін.

Опубліковано: 18 листопада 2019
×
Приєднатися