Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Сергій Льовочкін назвав першочергові завдання Верховної Ради нового скликання

Прийняття законів, які терміново забезпечать мирне врегулювання війни на Донбасі, формування коаліції та уряду, зниження тарифів та припинення тарифного геноциду, забезпечення контрольних функцій опозиції у парламенті шляхом прийняття закону про опозицію — це першочергові завдання, які повинен виконати новий парламент IX скликання.

На цьому 9 серпня під час виступу на першому засіданні Підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін.

«Новообрана Рада повинна терміново ухвалити рішення, що полегшать життя людей на територіях біля зони військових дій. Для цього ми пропонуємо утворити у складі новообраної Ради Комітет з комплексного вирішення проблем Луганської і Донецької областей», — наголосив Сергій Льовочкін.

Звертаючись до представників президентської фракції, опозиційний політик наголосив на необхідності якнайшвидше сформувати коаліцію та уряд.

«Це необхідно для ухвалення законів, спрямованих на формування сталого економічного зростання, створення нових робочих місць, підвищення продуктивності праці, повернення трудових ресурсів – українців з-за кордону, подолання корупції і, найголовніше, бідності.  Необхідно зменшити щомісячні платежі українських сімей за нинішніми тарифами та  припинити тарифний геноцид. Потрібно також негайно прийняти пакет медичних законів, щоб люди могли отримувати медичні послуги», — підкреслив Сергій Льовочкін.

Окремо політик зупинився на необхідності прийняти закон «Про опозицію» та припинити ганебну практику Ради минулого скликання, у якій опозиція була позбавлена належних їй контрольних функцій у державі.

«Звертаюся до новообраних колег-депутатів: не повторюйте помилок своїх попередників. У далекому 2014-му так само у цій кімнаті утворили коаліцію з-понад 300 депутатів, і з мотивів політичної жадоби фактично позбавили опозицію участі у роботі Ради будь-яких контрольних функцій.  Ми виступаємо за те, щоб опозиція була представлена у Рахунковій палаті, Центральній виборчій комісії, Антимонопольному комітеті та решті державних регуляторів. Опозиція також повинна бути присутньою й у президії ВРУ», — наголосив Сергій Льовочкін.

Політик також подякував виборцям за довіру до ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ  під час дострокових парламентських виборів та запевнив, що фракція докладе всіх зусиль для покращення життя кожного громадянина України.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» готова працювати в опозиції, але ми будемо працювати виключно в інтересах нашої держави і народу України. Наші голоси завжди будуть підтримувати все, що робитиме Україну сильнішою, незалежнішою й заможнішою країною», — підсумував Сергій Льовочкін.

Опубліковано: 9 серпня 2019
×
Приєднатися