Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Раїса Гула: Ми захистимо представників національних громад, права яких гарантовані Конституцією України

Про це заявила депутат Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Раїса Гула, коментуючи рішення уряду зобов'язати всі російськомовні школи з вересня 2020 року перейти на українську мову навчання.

«Більше чверті населення України – представники 130 національних громад, які десятки років мирно проживають на території нашої країни. І в усі роки незалежності України їх права, у тому числі й мовні, були гарантовані і захищені Конституцією та іншими законами. Той факт, що окремі статті законів України суперечать Конституції держави, нівелює її значення та підриває й так незначний кредит довіри громадян до влади», – вважає Раїса Гула.

Житомирщина — одна з багатонаціональних областей. Житомирська регіональна організація та депутати місцевих рад від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підтримують ініціативу парламентської фракції та готовність партії захищати право національних меншин розмовляти та навчатися рідною мовою.

«Ми захистимо представників усіх національних меншин, культурне різноманіття яких є багатством України», - підсумувала Раїса Гула.

Опубліковано: 9 жовтня 2019
×
Приєднатися