Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: продаж землі – останній цвях у кришку наших сподівань

«Заява команди Зеленського про продаж землі – це катастрофа національного масштабу. Представник лідируючої за всіма соцопитуваннями партії сказав чітко і зрозуміло: ми хочемо продати землю України. Таким чином можна стверджувати: сьогодні всі сподівання, які ми покладали на ринок землі, руйнуються».

Так народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович прокоментував заяву лідера партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова про те, що готується законодавча база, яка протягом року дозволить відкрити ринок землі.

Політик розповів, звідки взялося таке рішення – «це давно впроваджує так звана «група Сороса».

«Я хочу, аби всі розуміли: план тотальної скупки української землі давно виношують на Заході – це «план Сороса». Впровадивши до нас свої людей, вони операцію із продажу землі прокручували кілька разів, але марно. І ось сьогодні до влади прийшла «група Сороса», яка розуміє, що в абсолютно розграбованій Україні найцінніше, що можна вивести – це земля. Послухайте самі – Зеленський повторює те саме, що жадібно говорили при Порошенкові «давайте продамо землю». І під виглядом оповідань і байок, нас хочуть повністю позбавити землі – її скуплять лише іноземці, а нам не залишиться жодного клаптика землі. Невже ви вірите у те, що громадяни України при сьогоднішньому матеріальному становищі зможуть щось купити? Ні! Тому сьогодні відбувається найстрашніше з усього, що могло статися – те, чого ми боялися», – обурився Вадим Рабінович.

Співголова «Опозиційної платформи – За життя» впевнений: якщо владі дозволити сьогодні продавати землю – «цього нам не пробачать десятки поколінь».

Вадим Рабінович звернув увагу на той факт, що дії президента Володимира Зеленського абсолютно протилежні тому, що він обіцяв українцям під час президентських виборів.

«Перші заяви команди Зеленського були катастрофічні, але ще залишалася надія. Але він відмовився від миру, заявив про те, що ми йдемо в ЄС і НАТО. Потім відмовився від зниження тарифів, заявивши, що «це був жарт». Потім відмовився від полонених, потім почали порушувати кримінальні справи щодо тих, хто намагається домовитися і по полоненим, і по зниженню ціни на газ. І, зрештою, найстрашніша заява, так би мовити, «останній цвях у кришку труни», пролунала з вуст глави молодої, але найрейтинговішої за всіма соцопитуваннями партії «Слуга народу» – вони готують закон щодо продажу української землі», – обурився Вадим Рабінович.

Парламентарій закликав українців «відкинути всі ілюзії і зрозуміти одне: Зеленському потрібно подякувати за перемогу над Порошенком, та в жодному разі не голосувати за цю команду на парламентських виборах, інакше у нас не буде ще й землі!»

«Якщо ми віддамо більшість у парламенті партії Зеленського, яка сказала чесно, що вона буде робити, – у нас не буде навіть землі. Ті крали гроші, розвалювали промисловість, а ці хочуть землю», – обурився політик.

«Тому потрібно отямитися і сказати собі наступне: ми правильно проголосували за Зеленського на президентських виборах для того, щоб звалити «гідру» Порошенка. А сьогодні нам потрібно забути вже про цю команду, тому що вона продасть країну. Тепер нам потрібно голосувати не серцем, як на президентських виборах, а головою: «так» – за реальний мир, і категоричне «ні» продажу землі», – закликав українців Вадим Рабінович.

Крім того, він звернувся до політичних сил, і закликав усіх, незалежно від політичних уподобань, «об'єднатися в одному – це не дати продати землю України».

«Я закликаю усі політичні сили країни, незалежно від поглядів, об'єднатися в тому, аби у жодному разі не дозволити продати землю України. Це злочин на століття, який ми потім не виправимо. Те, що вони вкрали з бюджету, ми можемо повертати, ми можемо розвалювати корупційні схеми, перекривати корупцію на митниці. Але якщо ми сьогодні позбавимо українців можливості залишити собі свою землю, якщо ми дозволимо її продати, то «це вже гаплик»!», – вважає Вадим Рабінович.

Разом із тим парламентарій вважає важливим ухвалення законів, які б регулювали у тому числі й ринок землі. «Але тут важливо, щоб цей закон був не від лукавого, тому що в кінці може бути написано «ну, і можна продати землю»«, – пояснив він.

Виступає Вадим Рабінович і «за» будь-які аграрні нововведення, будь-які аудити, будь-які хороші ідеї, але він категорично «проти» проти продажу української землі.

«Усі ці красиві розповіді про тотальну діджиталізацію – це добре, так, ідея хороша. Але я хочу подивитися на те, як люди у селах зі смартфонами спілкуватимуться з урядом. Поки ж ми бачимо, що до влади прийшли молоді таланти і впроваджують те, що не вдалося впровадити Порошенку, наприклад, продати землю. Що ж це таке відбувається? Знову повернувся Порошенко, але вже під іншим прізвищем?!» – обурився Вадим Рабінович.

Коментуючи, зокрема, заяву глави партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова про аудит ринку землі, Вадим Рабінович заявив: «Усе це від лукавого. У нас всі добре знають, скільки землі знаходиться у держвласності. Потрібно провести аудит того, як вона використовується? Ну, добре! Але для початку назвіть справжню мету аудиту! Щоб продати землю, аудит не потрібен. Щоб підвищити ефективність її використання – це потрібно. Для того, щоб зайвий раз підтвердити, що в Україні сьогодні приблизно 10 млн га землі, ніякого аудиту проводити не потрібно – про це відомо, як відомо і про те, що вся ця земля знаходиться у державній власності і не використовується! Але це аж ніяк не привід її продавати!»

Вадим Рабінович вкотре звернувся до українців і дав пораду президенту: «Я хочу, щоб мої слова зараз дійшли до голови і до серця кожного українця: продаж нашої землі – це не нами вигаданий сюжет, це закордонний сюжет зі знищення України як держави, з повного позбавлення українців останнього, що у нас залишилося – це нашої рідної землі. А новообраному президенту хочу порадити сісти в машину, виїхати із Києва і об'їздити всю Україну просто для того, аби поспілкуватися з людьми і переконатися, що не все так райдужно і продвинуто, як про це думають у високих київських кабінетах».

Опубліковано: 13 червня 2019
×
Приєднатися