Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Ми не дозволимо владі транслювати «Лебедине озеро»! Ми відстоїмо свободу слова!

«Владі не заважають ні війна, ні драконівські тарифи, ні злодійкуваті чиновники - влади заважають журналісти? Обіцяних посадок навесні не було. Виявляються, посадки будуть влітку, і садити, схоже, будуть журналістів! Виходить, що заважають гідно жити не злодії, а журналісти».

Таку думку висловив народний депутат, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович на багатотисячній акції в підтримку NewsOne і свободи слова в Україні, яка пройшла 11 липня в Києві під стінами телеканалу.

Політик нагадав про те, що «протягом двох днів Генеральна прокуратура вислала повістку журналістам NewsOne, тоді як друга Порошенка - Свинарчука - до сих пір ніхто не чіпав».

«Влада воює з пресою! Головне для неї, щоб Зеленського показували в ролі царя. Але він - не цар, а слуга народу. Принаймні, глава держави сам себе так назвав. А що ж ми бачимо зараз? Зараз він виганяє людей прямо з наради. Так це не слуга народу, а хам якийсь!» - обурився Вадим Рабінович.

Народний депутат вважає, що наведення ладу в країні безпосередньо залежить від того, чи може кожен українець собі дозволити говорити на вулицях, з екранів телевізора про що завгодно.

«Якщо владі вдасться заткнути нам рот, їй уже ніхто не завадить, посміхаючись, грабувати країну. Але хочу попередити владу: на мітингу в підтримку NewsOne зібралися близько 3-4 тисяч осіб. Але якщо влада не перестане тиснути на медіа, завтра зберуться десятки тисяч. І 100 осіб провладної команди ніколи не залякають всю країну! Цього не буде!» - попередив Вадим Рабінович.

Політик обурений: як таке може бути, щоб в країні, яка називає себе європейською, залякували журналістів, погрожували їхнім родинам за бажання повернути мир, розповісти правду?

«Європа - це нормальний рівень життя, гідні пенсії, це свобода слова. А наш - вже новий - президент заявляє: «Я закрию канали після виборів! Уже закривали і Янукович, і Порошенко... І де вони тепер?» - звернув увагу Вадим Рабінович.

«Ми не віддамо на потребу банді ні журналістів, ні право дивитися телеканали, які нам подобаються. Для влади «правильний канал» - той, який дає можливість висловитися тільки влади, а «неправильний» - той, який дає трибуну всім і, отже, його потрібно закрити. Це фашистська логіка! Якщо влада закриє незалежні канали, то їм вже ніхто не завадить грабувати країну під загальний «одобрямс» і «Лебедине озеро!» - вважає народний депутат.

Вадим Рабінович нагадав, що «представники нинішньої влади і всіх партій завжди мали доступ до ефірів телеканалу NewsOne». «Мабуть, в знак подяки вони тепер і нападають на журналістів. Ви спробуйте потрапити на 1 + 1 - «чесний», «благородний» канал. У вас не вийде! А тут виступали представники всіх партій, і їм це не подобається», - вважає парламентарій.

Співголова «Опозиційної платформи - За життя» звернувся до співробітників ЗМІ: «Дорогі журналісти! Ви - наша остання опора, наш Сталінград. Свобода слова - це цінність, зламавши яку, про Європу говорити більше не доведеться. Владі потрібні ЗМІ, які будуть транслювати позицію Банкової. Убивши журналістику, вони нас поведуть зовсім не туди. Але ми не дамо цього зробити! Ми не боїмося! Сьогодні всім нам необхідно зрозуміти, що вільна преса - це наш останній бастіон, зруйнувати який ми не дозволимо. Закрити телеканали не вдалося Порошенку, не дамо цього зробити і Зеленському! Не вийде!» - пообіцяв Вадим Рабінович.

Опубліковано: 11 липня 2019
×
Приєднатися