Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Голобородько став Зеленським. Тому 21 липня голосуйте не за «морди»

«Країна з великим народом, хорошою землею і великими можливостями знаходиться в занепаді. Чому Україна не процвітаюча державу? Тому що з першого дня існування України еліта краде!»

Таку думку висловив народний депутат, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович на багатотисячній акції в підтримку NewsOne і свободи слова в Україні, яка пройшла 11 липня в Києві під стінами телеканалу.

Політик звернув увагу на кричущий факт: кожен новонароджений українець вже винен 10 тис. доларів МВФ.

«Ті, хто дивився «Слугу народу», пам'ятають, що Голобородько там просить українців скинутися і повернути МВФ 160 млрд боргу. Під час президентської кампанії Володимир Зеленський пообіцяв: «Ми не будемо працювати з МВФ». А що ми бачимо сьогодні? А сьогодні ми знову співпрацюємо з Фондом».

«Єдиний економічний пункт в програмі партії «Слуга народу», за яку хочуть проголосувати мало не пів-країни, - продаж української землі... Миру немає, про зниження тарифів «пожартували», а землю продадуть! Якби нашу землю запропонував продати злодійкуватий Порошенко, ми б не дали йому це зробити. І сьогодні, коли це запропонує зробити вже новий усміхнений президент, нам ні в якому разі не можна потрапити в пастку. Так що додивіться фільм до кінця і давайте не дамо Зеленському, який думає, що у людей під подушкою заховані мільярди, витягнути у нас останнє», - закликав Вадим Рабінович.

Політик зізнався, що на президентських виборах особисто голосував за Зеленського, «тому що думав, що віддаю свій голос за мир, за гідне життя, за ситу Україну».

«Не так давно поляки приїжджали в Україну за продуктами, а тепер Польща - локомотив європейської економіки, а ми - в хвості всіх світових рейтингів. І ми не маємо права про це говорити?! Ми голосували за Зеленського, але не хочемо, щоб він ставав другим Порошенком з його погрозами на адресу телеканалів і журналістів. Схоже, я голосував за Голобородька, а не за Зеленського. Голобородько став Зеленським. Тому 21 липня голосуйте не за «морди», а за програму партії», - зазначив Вадим Рабінович.

Розповів співголова «Опозиційної платформи - За життя» й про зустріч з керівництвом Росії, яка пройшла напередодні в Москві.

«Ми домовилися про кроки, які приведуть до миру, про зниження на 25% тарифів. І ми - не влада!.. Було б добре, якби Зеленський зробив всю роботу за нас - знизив тарифи, встановив мир... Реалізуйте наш план з порятунку країни, візьміть регалії собі, але полегшить життя людям! Але Зеленський здатний тільки на те, щоб закривати телеканали, порушувати кримінальні справи проти представників нашої партії», - констатував Вадим Рабінович.

Парламентарій зазначив, що є один критерій, за яким можна визначити чи гарна ця влада. «Якщо жити стало краще - хороша, гірше - погана. Що Зеленський зробив за два місяці при владі? Вигнав чиновника із залу? А які економічні чи політичні зміни він запропонував? Ніяких! Чому він замість нас не полетів в Москву?» - поставив запитання Вадим Рабінович.

«Я відкликаю свій голос, відданий за пана Зеленського, - тому що голосував за мир, нормальні тарифи. Він каже, що не займається економікою, але в той же час розподіляє кошти, виділені на проведення військового параду на День Незалежності. Гроші закладені в бюджет України і президент не має права давати вказівки, куди їх направити. Пан Зеленський, ви не читали Конституцію! Ви не маєте право давати вказівки садити журналістів! Не служіть олігархам, а служіть народу!» - звернувся до глави держави народний депутат.

«Сподіваюся, що 21 липня ми проголосуємо за зниження тарифів, мир, гідне життя. Сподіваюся, що українці зроблять вибір на користь свободи слова, і тоді Україна стане дійсно великою», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 12 липня 2019
×
Приєднатися