Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Партійці у Вінниці організували флешмоб «єднання заради миру!»

У Вінниці за підтримки партії «Опозиційна платформа - За життя» та студентів Вінницького кооперативного інституту відбувся флешмоб «Молодь обирає мир та спокій!»

Головний меседж акції: «Жити у мирі та, попри незгоди, не втрачати людяність».

Вінницька молодіжна організація «Опозиційної платформи – За життя» разом з учасниками акції об’єдналися у дружньому заході заради щастя, злагоди, добра, миру та висловили свою громадянську позицію, створивши живий надпис «За життя».

«Наша молодіжна організація присвятила цей флешмоб єдності нашої держави. Цією акцією ми підтримуємо суспільство і докладаємо усі зусилля для того, щоб молодь підключалася до змін, які відбуватимуться в країні. До того ж ми маємо орієнтир на голову партії Вадима Рабіновича, який постійно наголошує, що в Україні необхідно встановити негайний та остаточний мир!», - зауважив активіст партії.

«Тільки молодь може створювати щось нове, йти вперед заради справедливості, чесності та миру!» - підкреслила учасниця флешмобу Вікторія Мєллєр.

Подібний флешмоб від молодіжної організації «Опозиційної платформи – За життя» відбувається вперше, але організатори запевняють, що не в останнє.

 

Опубліковано: 29 травня 2019
×
Приєднатися