Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ініціювала дострокове припинення повноважень Секретаря Слов'янської міськради

У Слов'янську представники депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ініціювали винесення питання про недовіру і дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Жана Кіма на розгляд чергової сесії.

Про це під час проведення засідання комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, регуляторної політики і протидії корупції заявив заступник голови депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» в Слов'янській міськраді Микола Батечко.

«Наша депутатська група ще в серпні внесла на розгляд сесії проект-рішення щодо дострокового припинення повноважень Секретаря міської ради Кіма Жана Миколайовича. Тепер з дотриманням необхідних процедур, згідно з чинним Регламентом, вже на наступній сесії міської ради, яка відбудеться 18 вересня, ми будемо голосувати за його звільнення. Упевнений, що дане рішення також буде підтримано депутатами і від інших політичних сил», – сказав Микола Батечко.

За його словами, чинний Секретар міськради усунувся від участі в розробці питань і вирішенні важливих проблем нашої громади. Відсутня взаємодія з депутатським корпусом: не проводяться погоджувальні ради, не формується графік звітів депутатів перед виборцями, не ведеться робота з депутатськими запитами і багато іншого.

«Можна констатувати той факт, що чинний Секретар міської ради, як керівник, втратив зв'язок з депутатським корпусом, не впорався з покладеними на нього обов'язками. Таке несумлінне ставлення Секретаря міськради негативно впливає на роботу всього депутатського корпусу, громаду нашого міста», – підкреслив Микола Батечко.

Він також додав, що нова більшість депутатів міської ради, а саме депутатська група «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», не може спокійно спостерігати за тим, що відбувається і миритися з таким станом справ.

«Для ефективності роботи ради, і в інтересах нашого міста, ми змушені піднімати питання про дострокове припинення повноважень Секретаря Слов'янської міської ради Жана Кіма», – сказав Микола Батечко.

Нагадаємо, на початку липня у Слов'янській міській раді більшість депутатів оголосили про створення депутатської групи «ОПОЗИЦІЙНА ПОАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Нова депутатська група налічує 19 депутатів, що говорить про створення в Слов'янській міськраді нової депутатської більшості.

Опубліковано: 10 вересня 2019
×
Приєднатися