Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Олег Волошин: Викорінити кнопкодавство можна, лише запровадивши кримінальну відповідальність

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олег Волошин заявив у коментарі журналістам у Верховній Раді у вівторок, 29 жовтня.

Він розповів, що опозиціонери подали законопроект №1127, згідно з яким пропонується за перше неперсональне голосування штрафувати народних депутатів, а друге кваліфікувати вже як кримінальне правопорушення.

«Ми вважаємо, що народні депутати, звісно, всіх фракцій, але в першу чергу це стосується більшості, повинні розуміти, що якщо вони будуть голосувати за свого колегу, якими б високими мотивами це не пояснилося, то повинні нести покарання. Всі кнопкодави всіх часів "теж дуже хотіли, щоб законопроект був прийнятий", вони ж не просто знічев'я кнопки натискали. Тому ми вважаємо, що має бути максимально сувора відповідальність за це, що дозволить повернути довіру до парламенту», – зазначив Олег Волошин.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вважає, що ми не тільки повинні ввести штрафні санкції, а й, у разі рецидиву, таких людей засуджувати на 2 роки умовно. Ми вважаємо, що це дійсно повноцінний злочин», – підкреслив опозиційний політик.

Зазначимо, що Верховна Рада в ході голосування не підтримала законопроект №1127.

Опубліковано: 29 жовтня 2019
×
Приєднатися