Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Нестор Шуфрич: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина політсила, яка заявила про свою опозиційність, тому має право претендувати на керівництво в трьох комітетах і посаду віце-спікера

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич заявив на брифінгу в парламенті, підбиваючи підсумки засідань підгруп Підготовчої депутатської групи Верховної Ради IX скликання.

Він зазначив, що ініціатива опозиціонерів щодо створення Комітету з питань комплексного вирішення проблем Донецької та Луганської областей, на жаль, поки не була підтримана.

«Розглядається варіант, за якого питаннями Донецької та Луганської областей буде займатися комітет, у віданні якого одночасно будуть і питання прав людини та національних меншин. Наша позиція полягає в тому, що і питання національних меншин, і питання прав людини заслуговують того, щоб бути разом з гуманітарними питаннями в окремому комітеті. А проблемами Донецької та Луганської областей також має займатися окремий комітет. На жаль, в цьому питанні немає розуміння», – сказав Нестор Шуфрич.

Політик також розповів, що створюється великий комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики. «Наша пропозиція розділити питання гуманітарної та інформаційної політики, інформаційну політику перенести до Комітету з питань свободи слова, на жаль, не була підтримана. І сьогодні існує реальна загроза того, що Комітет з питань свободи слова матиме тільки красиву назву, а функціональні можливості впливати на захист свободи слова будуть дуже обмежені. І це нас дуже турбує», – підкреслив опозиціонер.

«Єдине питання, з якого досягнуто консенсусу – це збереження Комітету з питань сім'ї, молоді та спорту, на підтримку чого виступає наше політсила. Сподіваємося, що звернення і президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки, і громадськості, і новообраних депутатів будуть сприяти збереженню цього комітету», – зазначив він.

«Тільки ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявила про свою опозиційність. Ми зайняли чітку позицію і не претендуємо на участь у коаліційній угоді. І ми вважаємо, що нашій політичній силі має бути надано керівництво в трьох парламентських комітетах і посада віце-спікера», – наголосив Нестор Шуфрич.

Опубліковано: 14 серпня 2019
×
Приєднатися