Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Нестор Шуфрич: Новий Виборчий кодекс прийнятий у тому числі завдяки зусиллям ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ виконали свої обіцянки - голосами представників партії сили був прийнятий новий Виборчий кодекс. Про це журналістам розповів народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич.

«Наша політична сила завжди виступала за зміни у виборчому кодексі та перехід на пропорційну систему з відкритими списками. Ми чесно показали всіх, хто є у наших списках, продемонструвавши принцип відкритої демократії. На жаль, змушений констатувати, що якби пан Зеленський почекав  місяць, то ми мали б можливість і Раду розпустити, і обирати її за новим законом, за відкритими списками, і обрати нову Раду 9 скликання, яка б кардинально відрізнялася за своїми представниками від попередніх скликань. Але будемо виходити з того, що маємо. Я вітаю всіх з тим, що хоча б у Раді голосування увінчалося успіхом. Тепер чекаємо підписання закону президентом», - сказав політик.

Також парламентар зазначив, що для нового складу уряду вкрай важливо мати можливість законно протистояти зловживанням у владі.

«Дуже важливим залишається питання можливості боротися зі зловживаннями у владі і перевищенням повноважень. Мене турбує те, що пан Зеленський досі не підписав закон про тимчасові слідчі комісії. Він вже давно повинен бути підписаний та опублікований. Можливість проводити власні розслідування - практика, яка присутня у всіх демократичних країнах. Сподіваюся, ці закони будуть підписані, і це, в свою чергу, дасть можливість, у тому числі і вам, журналістам, контролювати владу. Адже сьогодні ми бачимо, що свободі слова загрожує узурпація, але можливість контролювати владу все одно повинна існувати», - резюмував Нестор Шуфрич.

Опубліковано: 11 липня 2019
×
Приєднатися