Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Нестор Шуфрич: Комітет з питань спорту, сім’ї та молоді необхідно зберегти

З таким проханням 14 серпня звернувся до головуючого під час другого засідання Підготовчої депутатської групи народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич.

«Дозвольте мені виконати приємну місію. На ім’я всіх членів робочої групи та ім’я головуючого Підготовчої депутатської групи Разумкова Д.О. надійшов лист від президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки. До речі, нещодавно ми відзначали 25 років його світового рекорду, який не побитий до сьогодні. Він звернувся з проханням зберегти Комітет з питань спорту, сім’ї та молоді. Враховуючи те, що ми знаходимося у передолімпійському році, році підготовки до Олімпійських ігор у Токіо, реорганізація комітету, а як наслідок — і міністерства (Міністерства молоді та спорту України — ред.), може призвести до дезорганізації роботи основних збірних команд і відповідних структур, які забезпечують підготовку національних збірних  до Олімпійських ігор», — повідомив опозиційний політик.

Нестор Шуфрич передав лист президента Національного олімпійського комітету С. Бубки головуючому Підготовчої депутатської групи.

Опубліковано: 14 серпня 2019
×
Приєднатися