Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: Лідери громадських організацій з усієї країни підтримали наші законодавчі ініціативи

11 вересня з ініціативи Інституту соціального захисту громадян у парламенті відбулося засідання Соціальної ради України. Лідери громадських організацій з усієї країни вимагають переглянути соціальні стандарти і стабілізувати ситуацію у соціальній сфері.

«З першого дня роботи нового парламенту ми наполягаємо: порядок денний сьогодні повинен бути соціальним. Падіння рівня життя, жебрацькі пенсії і зарплати, грабіжницькі тарифи, провальні медична, пенсійна, освітня реформи - ось результати п'яти років роботи попередньої влади. Більше того, мільйони мирних громадян і переселенців опинилися у складній ситуації через безперервні бойові дії на Сході. І сьогодні наше завдання - визначити комплекс невідкладних заходів, щоб відновити соціальну справедливість і захистити найбільш нужденних громадян», - наголосила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

Учасники Соціальної ради  – лідери всеукраїнських громадських організацій – підтримали ініційовані командою ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ 25 першочергових законопроектів, спрямованих на досягнення миру, відновлення економіки та соціальної сфери.

«Перший блок підготовлених нами законопроектів – це дорожня карта щодо мирного врегулювання конфлікту на сході, захист переселенців і мирних громадян. Другий – це законопроекти про перегляд прожиткового мінімуму, зарплат, пенсій і соціальних стандартів. Третій – законопроекти про зниження тарифів і реструктуризацію заборгованості населення за житлово-комунальні послуги. Четвертий – блок гуманітарних законопроектів, серед яких - закон про опозицію, мораторій на продаж землі, закон про місцеві референдуми та зміни до закону про мову. І п'ятий - це блок законопроектів, спрямованих на скасування антиконституційних реформ охорони здоров'я, освіти, пенсійної реформи. Підтримавши ці законопроекти, ми зможемо захистити людей і зробити крок назустріч миру!» – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 11 вересня 2019
×
Приєднатися