Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська: «Жінки за Мир» об'єднуються і діють – заради миру і захисту людей!

У четвер, 12 вересня, понад 100 жінок-лідерів з усіх областей України – народні депутати, депутати місцевих рад, лідери громадських організацій і думок – провели стратегічну сесію Національної платформи «Жінки за Мир». Участь у стратегічній сесії взяла і ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні ми обговорили наші плани до кінця року, а також прийняли план подальших дій – дорожню карту з формування альтернативного порядку денного в умовах нової політичної системи в Україні. У нашій країні сформовано нову владу, але виклики, які стоять перед нами – ті самі: досягнення миру, захист і допомога постраждалим від бойових дій дітям і мирним жителям, захист дитинства і материнства, соціальний захист кожного громадянина нашої країни. «Жінки за Мир» завжди задавали тренд з вирішення основних державних проблем, і ми готові продовжувати нашу роботу», – заявила народний депутат.

Як підкреслила Наталія Королевська, підготовлений жінками Мирний план ліг в основу Резолюції ПАРЄ по Україні. Також за участю «Жінок за Мир» розроблено понад 80 законопроектів, направлено 15 звернень до Конституційного Суду, а в рамках регулярних гуманітарних місій в Донбас допомогу отримали близько 25 тисяч дітей і більше 15 тисяч дорослих.

«В умовах безперервних бойових дій і глибокої соціальної кризи саме громадські рухи мають стати рушійною силою, яка через широкий соціальний діалог зможе коригувати напрям руху країни і мінімізувати всі можливі ризики. У «Жінок за Мир» є такий досвід і є можливості для того, щоб це було зроблено якісно! Нас більше 200 тисяч, ми представляємо абсолютно всі області нашої країни і ми зробимо все, щоб своєю спільною роботою приносити користь Україні та її громадянам. Об'єднуємося, діємо, будуємо мир! Здолаємо разом!» – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 12 вересня 2019
×
Приєднатися