Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Наталія Королевська 21 липня не просто вибори народних депутатів – це вибір між продовженням війни і відновленням миру!

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська заявила в ході Форумів Миру, які пройшли в Мар'їнці та Селидовому Донецької області. Участь в форумах взяли понад 1500 делегатів.

«Наше головне завдання – це досягнення миру дипломатичним шляхом, через прямі переговори з усіма сторонами конфлікту, в рамках Мінських угод. Друге завдання – це зниження тарифів на газ і послуги ЖКГ, про що ми вже домовилися з «Газпромом». Також дуже важливо відновити економіку і систему соціального захисту, повернувши всі відібрані у людей компенсації, пільги і виплати, підвищивши прожитковий мінімум і проіндексувавши зарплати та пенсії. Ми знаємо, як це зробити, і наша сильна команда професіоналів готова виконати всі ці завдання», – підкреслила Наталія Королевська.

Народний депутат також акцентувала увагу на тому, що вибори 21 липня – доленосний день для Донбасу і України, коли люди зможуть перегорнути сторінку війни і злиднів та зробити вибір на користь миру.

«Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ розуміє важливість повернення миру, захисту людей, які постраждали від війни, і відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу. І 21 липня не просто вибори народних депутатів – це вибір між продовженням війни і відновленням миру. Я впевнена – люди, які п'ять років терпіли всі експерименти і знущання влади, що йде, а особливо – жителі Донбасу, зроблять правильний вибір та проголосують за мир і за життя», – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 11 липня 2019
×
Приєднатися