Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Павленко: Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ відновить соціальні функції держави

На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко на зустрічі з членами Федерації профспілок Житомирської області, яка відбулася за участю кандидата у народні депутати по округу №62, депутатом Житомирської міськради Наталією Леонченко.

Незважаючи на те, що суспільству нав’язують думку про те, що профспілки — це пережиток минулого, саме професійні об’єднання не дозволяють нинішній владі остаточно знищити поняття соціального захисту, переконані опозиційні депутати.

«Ті заходи, які застосовує нинішній уряд для зниження заборгованості з виплати зарплат, неефективні. Особливо важка ситуація в охороні здоров’я та освіті — державна субвенція не покриває необхідних потреб, і місцеві бюджети вимушені підтримувати лікарів і педагогів за власний рахунок. У таких умовах люди хочуть бути упевненими, що їхнє право на достойні умови праці, вчасну і гідну заробітну плату та  соціальні гарантії будуть захищені. І в цьому роль профспілок неоціненна», — наголосила Наталія Леонченко.

Юрій Павленко звернув увагу на те, що навіть економічно активні підприємства вимушено затримують зарплати, мають борги по оплаті за енергоносії та інші послуги.

«Мінімальний прожитковий рівень не переглядався вже п’ять років. Зростає безробіття, яке стає причиною масової трудової міграції українців до сусідніх Польщі, Чехії та РФ. Україні потрібна цілеспрямована державна політика підтримки базових галузей економіки, яка дозволить створити нові робочі місця, збільшити мінімальний прожитковий мінімум, зарплати і пенсії як мінімум до 7 тис. гривень. Це головні завдання ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ після перемоги на виборах. Ми відновимо мир в Україні і повернемо громадянам право жити у соціальній державі», — підсумував Юрій Павленко.

Опубліковано: 12 липня 2019
×
Приєднатися