Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Парламент хочуть перетворити на транзитний сервер

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради у четвер, 12 вересня.

«Складається враження, що є намагання зробити Верховну Раду філією Офісу президента. Зробити так, щоб парламент був просто транзитним сервером між Офісом президента та Кабміном. Скоро народні депутати не будуть мати можливості не те що законопроекти подавати, а взагалі на іншу кнопку натискати», – зазначив він.

За його словами, з цього нічого доброго не вийде.

«Народні депутати, які представляють різні верстви населення, різних людей, повинні мати можливість відстоювати інтереси свого виборця, а не тільки голосувати за законопроекти, які їм спустять грантоїди. Це дуже погана практика і шлях в нікуди», – підкреслив Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонері також розкритикував порядок денний парламенту. «Порядок денний наповнений законодавчим спамом. Там немає законопроектів про зниження тарифів, про реалізацію Мінських домовленостей, про держрегулювання цін на товари першої необхідності, про підтримку соціально незахищених верств населення. Йдуть видовища, а хлібу немає», – сказав він.

«У нас була домовленість зі спікером Верховної Ради, що наші законопроекти будуть потрапляти до порядку денного. І наступного тижня вони мають там бути, адже вони дійсно потрібні нашим виборцям», – наголосив Юрій Бойко.

 

Опубліковано: 12 вересня 2019
×
Приєднатися