Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко: Ми готові підтримати ініціативи влади, спрямовані на вирішення проблем, що стоять перед країною, проте поки не бачимо кроків в цьому напрямку

Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив на своєму YouTube-каналі, відповідаючи на запитання щодо можливості підтримки партії влади.

Він підкреслив, що найголовніше на сьогодні – це добитися повернення миру в Україну. «Якщо ми побачимо, що робляться конкретні кроки щодо врегулювання конфлікту на сході країни, то ми будемо партнерами в цьому процесі. І, безумовно, підтримаємо будь-які мирні ініціативи, які дозволять виконати обіцянку, дану нами виборцям – закінчити війну. Цього вимагає весь народ України», – сказав політик.

«Однак ми поки не бачимо реальних кроків з боку нової влади щодо вирішення ключових проблем, що стоять перед країною», – зазначив Юрій Бойко.

Нагадаємо, раніше в ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ назвали першочергові завдання Верховної Ради нового скликання. Це, в тому числі, прийняття законів, які негайно забезпечать мирне врегулювання конфлікту в Донбасі, формування коаліції та уряду, зниження тарифів і припинення тарифного геноциду, забезпечення контрольних функцій опозиції в парламенті шляхом прийняття закону про опозицію.

Опубліковано: 12 серпня 2019
×
Приєднатися