Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Бойко – родичам загиблих 2 травня в Одесі: Ми обов'язково доб'ємося правди!

Про це 22 січня в Одесі на зустрічі з родичами загиблих 2 травня 2014 року сказав Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Для нас це принципове питання – ми повинні розкрити людям правду, вбивці повинні бути покарані, як і ті, хто розстрілював людей на Майдані. Ці дві трагедії будуть постійно у нашому полі зору. Ми доб'ємося, щоб правда восторжествувала», - підкреслив політик.

Співголова фракції опозиціонерів вважає, що нинішня влада, як і її попередники, не зацікавлена ​​у розслідування тих трагічних подій. Тому ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ має намір залучити до контролю над розслідуванням міжнародні організації.

«Звичайно, не всі міжнародні організації підуть назустріч у цьому питанні, багато хто з них свого часу замовчував цю трагедію. Але ми знайдемо тих, хто зацікавлений у правді. І правди ми доб'ємося. Такі трагедії терміну давності не мають», - підкреслив Юрій Бойко.

Коментуючи небажання одеської влади встановлювати пам'ятник загиблим, народний депутат нагадав, що чинний мер – фігурант кількох кримінальних справ.

«Він обіцяв, що поставить пам'ятник, але обдурив одеситів. І ми цього не забудемо. Будуть вибори мера - треба робити висновки, кого вибирати. Я з вами і буду з вами до тих пір, поки не восторжествує правда і поки не будуть покарані вбивці. Для нас це принципове питання», - сказав політик.

Під час зустрічі до Юрія Бойка звернулася одеситка. Вона показала йому лист-відписку від правоохоронних органів, які відмовляються визнати потерпілими родичів загиблих.

«Тільки Микола Скорик подав 17 депутатських запитів щодо подій 2 травня в Одесі - на все були отримані відписки. Ми заберемо цю відповідь і зробимо запит від фракції. Крім того, ця тема постійно підніматиметься на порядку денному Одеської облради і знаходитиметься під контролем нашої фракції у Верховній Раді. Ми вас не кинемо», - запевнив Співголова фракції опозиціонерів.

22 січня в Одесі Юрій Бойко і народний депутат Микола Скорик провели зустріч з родичами загиблих 2 травня 2014 року. Нагадаємо, в результаті зіткнень і пожежі у Будинку профспілок загинули 48 і отримали поранення 250 осіб. За п'ять років винні у тій страшній трагедії так і не названі.

Депутати-опозиціонери надають юридичну підтримку родичам загиблих, допомагаючи добитися правди і справедливості. Уже в новому складі Верховної Ради фракція виступила з ініціативою створення ТСК з розслідування подій 2 травня в Одесі. 30 жовтня 2019 року монобільшість не підтримала дану ініціативу. Крім того, досі не виконане рішення Одеської міськради №6755-VІ від 10.05.2015 року «Про увічнення пам'яті жертв трагедії 2 травня 2014 року у місті Одесі».

Опубліковано: 22 січня 2020
×
Приєднатися