Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива: бюджетникам нічим годувати дітей через відсутність зарплат, а топ-чиновники не встигають витрачати свої мільйони

У той час, як українські шахтарі і бюджетники не знають, чим годувати своїх дітей через відсутність зарплати, топ-чиновники не встигають витрачати свої мільйонні офіційні виплати. Про це член партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«За минулі роки український народ перетворили на паливо для машини, що безперервно наповнює чиновницькі кишені, які вже тріщать по швах. Україна - у сировинний придаток для розвинутих країн та джерело дешевої робочої сили, що живе в борг у іноземних кредиторів. Держава в боргу у своїх громадян, в першу чергу, а не в іноземних кредиторів! Про це якось забули. 2,858 млрд гривень заборгованості перед українцями по зарплатах! І вона збільшується з кожним місяцем», - зазначив політик.

Він також заявив про нераціональність і недалекоглядності в питанні розподілу коштів, що загрожує знищенням вітчизняної вугільної галузі.

«Коштів на погашення заборгованості в 545 млн грн перед тими ж шахтарями - немає. Вони кидають роботу, сидячи без оплати праці місяцями, оголошують голодування, в розпачі перекривають дороги, - чим їм сім'ю годувати? Але на оплату праці іноземних гірників - є: на закупівлю імпортного вугілля більш ніж на 70 млрд грн до кінця року забезпечення супутніх логістичних витрат гроші є!», - зазначив Ілля Кива.

Він також підкреслив серйозність проблеми розриву між доходами різних верств населення.

«На щомісячну подачку в 4-5 тис грн для вчителів або медперсоналу - немає (чого вартий цей ріст мінімальної зарплати, якщо ці копійки все одно не виплачують?). На зростання зарплат чиновникам кошти є: 170 тис. грн очільнику НАБУ А.Ситнику або на 261 млн грн премії голові НАК «Нафтогаз» А.Коболєву. 261 млн грн! По мільйону за кожен місяць роботи, поки ціни на газ продовжували рости?», - зазначив він.

При цьому політик додав: «Геноцид. Експлуатація та рабська праця. Знищення промисловості, де-індустріалізація. Ось що таке заборгованість по зарплатах в нашому випадку. І все це прикривається нескінченною безглуздою балаканиною з телеекранів... про українську мову, українізацію, євростандарти ... Якихось «повітряних» речах. Попередній уряд дуже дохідливо продемонстрував свою повну недієздатність. Державні програми, націлені на зменшення заборгованостей, провалені».

Ілля Кива також висловив надію, «що в новому скликанні все ж вистачить професіоналів, які розуміють, що Україна - це люди. Якщо не буде людей - не буде і України».

Опубліковано: 14 серпня 2019
×
Приєднатися