Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Дубовий: Ми проти підняття зарплати депутатам

«Опозиційна платформа - За життя» не підтримає пропозицію партії «Слуга народу» підняти заробітну плату і впровадити систему додаткового матеріального забезпечення для народних депутатів.

Про це заявив член політради, голова Луганської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий на телеканалі «NewsOne».

«Неправильно, коли партія, яка отримала найбільшу довіру виборців на виборах, починає свою роботу з поліпшення матеріального становища своїх депутатів. І це відбувається тоді, коли соціальних виплат людям не вистачає на покриття елементарних потреб! Ми приголомшені наміром представника президентської партії «Слуга народу» Давида Арахамія підвищити зарплати нардепам і не підтримуємо впровадження системи матеріального забезпечення для депутатів «для їх ефективної роботи».

Політик запевнив, що «не потрібно винаходити велосипед, тому що вже зараз є працюючий механізм заохочення народних обранців».

«За рішенням регламентного комітету окремим депутатам може бути «виписана» доплата за інтенсивність праці... Робота депутата повинна бути ефективною!» - сказав Ростислав Дубовий.

Опубліковано: 12 серпня 2019
×
Приєднатися