Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Бессарабський край висловив свою підтримку ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ - ЗА ЖИТТЯ

У четвер, 11 липня, південь Одеської області відвідали з робочою поїздкою народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко та Микола Скорик.

На зустрічі з колективом підприємства «Бостардо» в селі Болградського району Одеської області засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ розповів про візит до Москви, де вдалося вирішити найважливіший для виноробів питання - відкрити російський ринок для продукції українських виноробів.

14 червня в Болградському районній раді відбулася нарада під керівництвом заступника голови Болградської райради Михайла Садакліева та міського голови, кандидата в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ (142 округ) Сергія Димитриева з керівниками виноробних підприємств півдня Одеської області. Основне питання порядку денного - катастрофічне становище з реалізацією виноматеріалів. За результатами наради його учасники прийняли рішення направити звернення народному депутату України Юрію Бойку з проханням допомогти у вирішенні даної проблеми.

«Я знаю, що на півдні Одеси через взаємні санкцій більше 100 тис. тонн виноматеріалів сьогодні заблоковано, і десятки сільськогосподарських виноробних підприємств втратили доступ до російського ринку. Я передав відповідні документи прем'єр-міністру РФ та отримав запевнення, що це питання буде вирішено», - розповів на зустрічі з працівниками підприємства Юрій Бойко.

Поїздка в Москву лідерів партії- важливий крок для вирішення таких гострих для України питань, як газ та мир, зазначив Микола Скорик.

"За діалог з Росією сьогодні виступають лідери більшості європейських країн і переважна більшість європейських партій. Всі розуміють, що подолати конфлікт можна тільки за столом переговорів. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ виконує фактично зараз роботу влади. Це єдина політична сила, якій вдалося налагодити діалог з Росією, а це дуже важливо не тільки для мирного врегулювання, але і для подолання викликів для національної економіки. Скоро настане опалювальний сезон, і знову українським сім'ям будуть приходити платіжки з непомірними тарифами. Про це у владі зараз ніхто думати не хоче. Лідери нашої політсили після серії зустрічей з представниками РФ зуміли домовитися про прямі поставки газу, що дозволить вдвічі знизити його ціну. А це в свою чергу зменшить ціни на продукти харчування, та , всі товари в собівартості яких є газова складова», - підкреслив Микола Скорик.

Більше 500 чоловік прийшли на зустріч з опозиціонерами до місцевого Будинок культури. Люди висловили щиру підтримку команді Юрія Бойка на парламентських виборах-2019.

В Ізмаїлі здавалося все місто прийшов на зустріч з представниками ОПРОЗІЦІОННОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ. Справжній "відкритий мікрофон", де кожен мав можливість поставити запитання Юрію Бойку. Кандидат в прем'єр - міністри від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ жоден з них не залишив без відповіді.

Про програму партії, які цілі та завдання ставить перед собою політсила, розповіли Сергій Димитриев, Сніжана Кравцуненко і Олександр Пономаренко.

Учасники зустрічі щиро подякували депутатам за увагу, яку вони постійно надають Бессарабського краю, і побажали перемоги на майбутніх виборах. Як і у всій Україні, люди хочуть головного - світу і нормального життя, коли не треба буде рахувати кожну копійку, боятися за майбутнє своїх дітей, чи не знаходиться в постійному пошуку роботи, і щоб повернулася впевненість в завтрашній день.

Опубліковано: 11 липня 2019
×
Приєднатися