Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Прийняття дорожньої карти на зустрічі у «нормандському форматі» відкриє шлях до миру
9 грудня 2019
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи зустріч у «нормандському форматі», яка має відбутись у понеділок, 9 грудня.
Наталія Королевська на засіданні ПА Євронест: Тільки підтримуючи мирні ініціативи нашої країни і об'єднуючи зусилля для захисту людей, ми повернемо мир в Україну
8 грудня 2019
Підтримати мирні ініціативи України, а також об'єднати зусилля заради досягнення миру і забезпечення державного соціального захисту людей, які постраждали від бойових дій, на восьмому черговому засіданні Парламентської асамблеї Євронест, яке проходить у Тбілісі (Грузія), закликала член української делегації, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Бойко: Відкриття ринку землі у варіанті нинішньої влади – це колосальна соціальна і політична провокація
8 грудня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер».
Опозиціонери Харківщини підтримали жителів селищ Рогань, Докучаєвське і Хроли, які протестують проти відключення житлових будинків від центрального опалення
7 грудня 2019
7 грудня команда Харківської громадської приймальні ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і народного депутата Юрія Бойка взяла участь у загальних зборах жителів Роганської ОТГ з метою недопущення відключення централізованого опалення у 42-х багатоквартирних будинках, школах і дитячих садках селищ Рогань, Докучаєвське і Хроли, запланованого на 9 грудня.
Наталія Королевська: Парламент повинен виконати рекомендації Венеціанської комісії та скасувати скандальний закон про мову
7 грудня 2019
Про це в ефірі телеканалу «NEWSONE» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Ілля Кива: Дії та закони «Слуг народу» позбавляють Україну і землі, і майбутнього
7 грудня 2019
Керованість і зовнішня залежність «Слуг народу» веде Україну до втрати найціннішого ресурсу – землі. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу «NEWSONE».
Тетяна Плачкова: Монобільшість повинна зупинити турбопринтер і змінити закон про мову з урахуванням зауважень Венеційської комісії
7 грудня 2019
Таку думку на своїй офіційній сторінці у Facebook висловила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова, коментуючи висновки Венеційської комісії щодо прийнятого парламентом минулого скликання Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
ОПЗЖ звернулася до ДБР із вимогою розслідувати проведення СБУ незаконних обшуків у приймальнях народних депутатів
7 грудня 2019
Члени фракції «Опозиційної платформи – За життя» звернулися до Державного бюро розслідувань за фактом незаконних дій співробітників Служби безпеки України, які провели обшуки в будівлі, де знаходяться приймальні народних депутатів від партії ОПЗЖ: Медведчука В. В., Козака Т. Г., Загороднього Ю. І, Чорного В. І.
Медведчук заявив, що Зеленський і його команда не мають права відкрити ринок землі без всеукраїнського референдуму
7 грудня 2019
Влада не має права відкривати ринок землі без всеукраїнського референдуму. Про це голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись із журналістами в кулуарах Верховної Ради.
Привітання Олександра Качного з нагоди Дня місцевого самоврядування
7 грудня 2019
Дорогі колеги! Шановні працівники органів місцевого самоврядування!
×
Приєднатися