Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Депутати від ОПЗЖ створили міжфракційне об'єднання «Один Пояс, Один Шлях» для залучення іноземних інвестицій в Україну
11 грудня 2019
Народні депутати від партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» створили у ВР міжфракційне депутатське об'єднання «Один Пояс, Один Шлях», мета якого ‒ сприяння однойменній міжнародній стратегії «Один Пояс, Один Шлях» на території України та за її межами.
Юрій Павленко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ всіма законними методами захищатиме українську землю
11 грудня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи внесення правок до законопроекту про обіг сільськогосподарських земель. 11 грудня представники партії «Свобода» та депутати від «Слуги народу» вчинили бійку і зірвали засідання Комітету ВР з аграрної політики та земельних відносин, який розглядав правки до законопроекту.
Микола Скорик: Спроби аграрного комітету проголосувати в цілому закон про землю без внесення правок будуть оскаржені в суді
11 грудня 2019
На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик у коментарі журналістам після того, як 11 грудня представники «Свободи» і депутати від «Слуги народу» зірвали розгляд правок до законопроекту про обіг земель сільгосппризначення Комітетом ВР з аграрної політики та земельних відносин.
Анатолій Бурміч: СБУ повинна звернути увагу на тих, хто проштовхує закони в інтересах іноземних корпорацій
11 грудня 2019
Таку думку 11 грудня у коментарі журналістам висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч, коментуючи зірване представниками «Свободи» і депутатами від «Слуги народу» засідання Комітету ВР з аграрної політики та земельних відносин, на якому розглядалися правки до проголосованого у першому читанні законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення.
Сергій Льовочкін: Показники виконання бюджету-2019 – одні з найгірших за останні роки
11 грудня 2019
Новий уряд продовжує практику своїх попередників, вирішуючи питання дефіциту бюджету за рахунок недофінансування витрат. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін, коментуючи звіт Держказначейства за 10 місяців 2019 року.
Олександр Колтунович: Законопроект про ринок землі не відповідає національним економічним інтересам України
11 грудня 2019
11 грудня представники партії «Свобода» та депутати від «Слуги народу» вчинили бійку і зірвали засідання Комітету ВР з аграрної політики та земельних відносин, на якому розглядалися правки до законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення.
Юрій Солод: У Донецькій області породіллі досі не отримали грошову компенсацію замість бебі-боксів
11 грудня 2019
Про це за підсумками зустрічі з виборцями у Слов'янську заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод.
Юрій Бойко: Замість підтримки реального сектора економіки уряд бігає по світу в пошуках кредитів
11 грудня 2019
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив, відповідаючи на запитання громадян на своєму YouTube-каналі.
Федір Христенко про Паризькі угоди: Ситуація повторює 2015-2016 роки
10 грудня 2019
Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Федір Христенко, підбиваючи підсумки зустрічі «нормандської четвірки» у Парижі 9 грудня.
Наталія Королевська: Більшість норм закону про верифікації прямо суперечать Конституції і законам України
10 грудня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська на засіданні круглого столу з питань верифікації державних виплат.
×
Приєднатися