Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Наталія Королевська: Головне завдання – всеосяжне припинення вогню і захист мирних громадян, які проживають по обидві сторони конфлікту
12 грудня 2019
Про це у четвер, 12 грудня, у Краматорську (Донецька обл.) в ході розширеного виїзного засідання робочої групи з розробки комплексної державної програми захисту мирних громадян і дітей, які постраждали від бойових дій на сході, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, голова робочої групи Наталія Королевська.
Микола Скорик: Підрозділи МНС недостатньо оснащені для порятунку людей під час пожеж
12 грудня 2019
Про це 12 грудня на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, коментуючи трагічні події у будинку Асвадурова.
Сергій Льовочкін: Влада зобов'язана домовитися про транзит газу через територію України
12 грудня 2019
Влада повинна укласти новий контракт із «Газпромом» на транзит російського газу в Європу по території України і домовиться про прямі поставки російських вуглеводнів у нашу країну. Про це у четвер, 12 грудня, заявив журналістам у кулуарах парламенту народний депутат Сергій Льовочкін.
Вадим Рабінович: «Феофанія» потрібна не постраждалим дітям, а «слугам диявола» - лікувати свої «дупи»
12 грудня 2019
Вадим Рабінович: «Феофанія» потрібна не постраждалим дітям, а «слугам диявола» - лікувати свої «дупи»
Доля расходов на оплату ЖКХ постоянно растет
12 грудня 2019
Около 14% украинцев тратят на оплату услуг жилищно-коммунального хозяйства более 50% доходов семьи. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Киевским международным…
Тетяна Плачкова: Уряд має виділити кошти для допомоги постраждалим у результаті пожежі в Одеському коледжі
12 грудня 2019
Держава має виділити належні кошти з Резервного фонду бюджету на допомогу постраждалим у пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова заявила на брифінгу у Верховній Раді у четвер, 12 грудня.
Медведчук: У президента Зеленського немає політичної волі для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі
12 грудня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук упевнений, що у президента Зеленського немає політичної волі для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.
Тетяна Плачкова:  Ми не дамо розпродати українську землю!
12 грудня 2019
Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ щоразу приходитимуть на засідання Комітету аграрної та земельної політики, на яких розглядатиметься законопроект щодо відкриття ринку землі, та відстоюватимуть кожну свою поправку. Про це заявила народний депутат Тетяна Плачкова.
Нестор Шуфрич: Ми не дозволимо «під ковдрою» протягнути законопроєкт про розпродаж української землі
12 грудня 2019
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, коментуючи засідання Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики, яке відбулося у четвер, 12 грудня.
Юрій Павленко: «Слуги народу» налаштовані у будь-який спосіб, навіть незаконний, продати українську землю
12 грудня 2019
Таку думку 12 грудня висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи нелегітимне засідання Комітету ВР з аграрної політики та земельних відносин та незаконні рішення, ухвалені керівництвом комітету.
×
Приєднатися