Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Стрельченко: Подвиг партизанів у роки Великої Вітчизняної війни назавжди залишиться в нашій пам’яті й історії
22 вересня 2019
З такими словами звернувся до ветеранів у День партизанської слави голова опозиціонерів Сумщини, депутат обласної ради Олександр Стрельченко.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ разом з ветеранами відзначила річницю визволення Харківщини від фашистів
22 вересня 2019
Внесок ветеранів Великої вітчизняної війни в історію України неоціненний. Про це сказав заступник керівника Харківської регіональної парторганізації «опозиційної платформи – ЗА ЖИТТЯ» Олександр Дорожко на зустрічі з представниками різних ветеранських організацій на честь 76-ї річниці визволення Харківської області від німецько-фашистських загарбників.
Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зіграла в Кубку Верховної Ради
22 вересня 2019
21 вересня на базі клубу «Динамо» в Кончі-Заспі відбувся благодійний турнір з футболу на «Кубок Верховної Ради України дев'ятого скликання». За перемогу на футбольному полі боролася і команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, повідомив народний депутат Микола Скорик на своїй сторінці в «Фейсбуці».
Микола Скорик: Є лише один шлях повернення країни в мирне русло – Мінські угоди
21 вересня 2019
Говорити про мир у воюючій шостий рік країні – це, в першу чергу, намагатися шукати і використовувати всі можливості для її припинення. Про це написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик у Міжнародний день миру.
Микола Скорик: Головними для парламенту повинні бути питання миру
21 вересня 2019
Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ написав на своїй сторінці в «Фейсбуці».
Наталія Королевська: Потрібно побороти монополії і олігархат, а потім займатися питаннями малого і середнього бізнесу
20 вересня 2019
«Сьогодні парламент прийняв законопроекти 1053-1 і 1073, які фактично знищують сотні тисяч малих підприємців в нашій країні», – зазначила народний депутат.
Вадим Рабінович: Кабмін вніс у Раду «бюджет шизофреніків» – бюджет свідомого вбивства держави!
20 вересня 2019
Про вбивчий бюджет і бажання влади створити ТСК щодо розслідування діяльності Гонтаревої і Ко, - народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович підбив підсумки робочого дня.
Віктор Медведчук: Дуже шкода, що нинішня влада намагається знищити свободу слова в Україні
20 вересня 2019
Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат Віктор Медведчук в ефірі програми «Особистий формат» на телеканалі NewsOne заявив, що саме український президент Володимир Зеленський стоїть за тиском на телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK.
Наталія Королевська: Тотальними перевірками і верифікаціями влада перетворює боротьбу з бідністю на боротьбу з бідними!
20 вересня 2019
За її словами, такий соціальний експеримент може мати катастрофічні наслідки – він не тільки позбавить найменш захищених громадян будь-якої державної допомоги, але й може породити масові факти побутової корупції.
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ: Недоторканість має бути знята і з президента, і з суддів
20 вересня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ пропонує зробити рівними перед законом всіх учасників владної вертикалі — не тільки народних депутатів, а й президента та суддів. Альтернативний законопроект підготовлено депутатами-опозиціонерами. Ним пропонується внести відповідні зміни до статей 105, 126 та 149 Конституції України.
×
Приєднатися