Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ілля Кива: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ змінить цю антинародну владу і наведе порядок в країні
1 квітня 2020
На зміну чинній владі, яка дискредитувала себе антинародними і антидержавними діями, прийдуть чесні і професійні політики. Таку думку в ефірі телеканалу «NewsOne» висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Наталія Королевська: Координаційний штаб у Донецькій області розширює свої проекти, щоб надати підтримку якомога більшій кількості людей
1 квітня 2020
У Донецькій області працює Координаційний штаб – платформа дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19. Як повідомляє ініціатор і координатор штабу, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, штаб здійснює реалізацію соціальних і гуманітарних проектів за трьома напрямами – підтримка медицини, захист соціально вразливих громадян і підтримка громадських ініціатив.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ буде в суді добиватися скасування закону про ринок землі, прийнятого під впливом зовнішніх кредиторів
1 квітня 2020
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи прийняття законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення.
Антикризовий план ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
1 квітня 2020
Для боротьби з поширення епідемії, для захисту людей і допомоги національній економіці ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ пропонує план рішучих антикризових заходів.
Микола Скорик: Процедура прийняття земельного закону - нелегітимна. Ми будемо опротестовувати його прийняття в КС
1 квітня 2020
Проголосувавши єдиним фронтом за продаж землі, «Слуги народу», «Голос» і «Європейська солідарність» продемонстрували типову позалаштункову домовленість. У той же час, президент Зеленський, який заявив під час виборчої компанії Петру Порошенко: «я - ваш вирок!», продемонстрував цілком приятельську «угоду» з колишнім опонентом. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик в ефірі телеканалу ZIK.
Наталія Королевська: Медреформа Супрун несе Україні не меншу загрозу, ніж пандемія коронавірусу
1 квітня 2020
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Валерій Гнатенко організував допомогу малозабезпеченим жителям Донбасу
1 квітня 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко організував допомогу малозабезпеченим жителям Донбасу. Продуктові набори від народного депутата та його команди отримали мешканці Дружківкі та Костянтинівці, а також жителі населених пунктів Покровського та Костянтинівського районів.
Ілля Кива вимагає розслідування недбалості Крищенко, що призвела до зараження коронавірусною інфекцією його і підлеглих
1 квітня 2020
Зараження коронавірусною інфекцією глави Нацполіціі Києва Андрія Крищенка є наслідком його недбалості, яка може спричинити масове зараження киян і цей факт необхідно розслідувати. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива завив в своєму Телеграм-каналі.
Сергій Льовочкін направив до прем’єр-міністра звернення щодо необхідності реструктуризації держборгу
1 квітня 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін вважає, що нинішній обмежений бюджетний ресурс має бути спрямований, насамперед, на забезпечення соціального захисту громадян. Тому, за його словами, існує нагальна необхідність вже сьогодні розпочати переговори про реструктуризацію боргів з кредиторами, в т. ч. власниками єврооблігацій, ОВДП та міжнародними фінансовими організаціями.
Єгор Устинов ініціював звернення до Президента України про ветування земельного закону. Херсонські депутати підтримали
1 квітня 2020
На позачерговій сесії херсонської міськради керівник Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, депутат міської ради Єгор Устинов звернувся до колег-депутатів з пропозицією підтримати Звернення до президента України і депутатів Верховної Ради про ветування Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» №2178-10. Депутати підтримали дану ініціативу 35 голосами.
×
Приєднатися