Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Нестор Шуфрич: Згідно з паралельним підрахунком голосів ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ набирає більше 13%
22 липня 2019
Станом на 8:00 нами проведено паралельний підрахунок голосів на 84% дільниць
Олександр Пузанов: Найбільш проблемними при підрахунку голосів залишаються округи на дільницях у Донецькій, Луганській, а також деякі - в Одеській області
22 липня 2019
Про це на брифінгу 22 липня заявив керівник Київської організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Олександр Пузанов.
Нестор Шуфрич привітав Бориса Колеснікова з гідною поразкою і побажав удачі на майбутніх виборах
22 липня 2019
«Ми отримали інформацію про те, що Борис Вікторович Колесніков визнав свою поразку і привітав мера Дружківки Валерія Гнатенка (кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по 49 виборчому округу, Донецька обл. - Ред.) у зв'язку з перемогою на виборах», - сказав Нестор Шуфрич під час брифінгу 22 липня.
Згідно з даними паралельного підрахунку голосів у 49 окрузі перемагає Валерій Гнатенко
22 липня 2019
У 49 окрузі Донецької області, згідно з результатами паралельного підрахунку, отриманого з більшості дільниць, перемагає кандидат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко. Однак результати голосування знаходяться під загрозою фальсифікацій з боку основного конкурента по цьому округу – Бориса Колеснікова. Але ми ще раз звертаємося до всіх, хто в тій чи іншій мірі можуть бути причетні до фальсифікації результатів голосування – не робіть цього, не порушуйте закон, ми не дамо вкрасти перемогу! Ми захистимо кожен голос нашого виборця!
Александр Пузанов: Мы фиксируем каждый факт нарушений и будем защищать каждый…
22 липня 2019
Руководитель Киевской городской организации ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ Александр Пузанов на брифинге в пресс-центре партии привел данные о нарушениях в ходе избирательного…
Юлия Лёвочкина: На отдельных мажоритарных округах фиксируются предпосылки для…
22 липня 2019
Об этом народный депутат от ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ Юлия Лёвочкина заявила во время брифинга 21 июля.
На 137 виборчому окрузі виявлена масова підробка підписів у списку виборців
22 липня 2019
Команді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ стало відомо, що в селі Нестоіта Подільського району Одеської області на виборчому окрузі № 137 була виявлена масова підробка підписів у списку виборців НСП (не здатні самостійно проголосувати).
У 133 окрузі лідирує Віктор Баранський – екзитпол
21 липня 2019
Згідно з даними екзитполу, проведеного ГО «Прямий вибір», в Київському районі Одеси (133-й виборчий округ) лідирує кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктор Баранський з рівнем підтримки 39,7%.
×
Приєднатися