Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Юрій Бойко: Всі відповідальні політики повинні підтримати зустріч у «нормандському форматі» заради майбутнього нашої держави
3 грудня 2019
З таким закликом з трибуни Верховної Ради 3 грудня звернувся до парламентарів Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.
Юрій Павленко: Проблемами дітей займатися нікому
3 грудня 2019
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко після робочих поїздок на Волинь, Запоріжжя та Житомирщину.
Юрій Бойко: Держрегулювання цін і доступні енергоносії дозволять знизити вартість товарів першої необхідності
2 грудня 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив, відповідаючи на запитання громадян на своєму YouTube-каналі.
Держава в першу чергу зобов’язана забезпечувати законне право громадян України володіти землею
2 грудня 2019
Проголосований пропрезидентською монобільшістю та окремими позафракційними депутатами 13 листопада 2019 року у першому читанні законопроект № 2178-10, який передбачає запровадження вільного обороту земель сільськогосподарського призначення, а з 1 січня 2024 року надає можливість іноземним громадянам та іноземним юридичним особам набувати право власності на сільськогосподарські землі, фактично унеможливлює задоволення законних прав українських громадян набувати право власності на земельні ділянки на підставі безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності, що передбачено пунктом «б» частини 1 статті 81 Земельного кодексу України.
Рабінович: Заморозити ситуацію на Донбасі - це не план «Б», це план «Г», пан Зеленський!
2 грудня 2019
Рабінович: Заморозити ситуацію на Донбасі - це не план «Б», це план «Г», пан Зеленський!
Субсидии на оплату ЖКУ продолжают стремительно «усыхать»
2 грудня 2019
Средний размер назначенной субсидии на одно украинское домохозяйство в октябре 2019 года уменьшился на 8,7% по сравнению с аналогичным месяцем прошлого года – до 492,1 грн. Об…
Наталія Королевська: Підвищення з 1 грудня мінімальної пенсії на 74 гривні - знущання з мільйонів українських пенсіонерів
2 грудня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Солод: «Медреформа» Супрун повністю знищила програми підтримки людей з різними формами вродженої та набутої інвалідності
2 грудня 2019
Про це в ході відвідин громадських організацій людей з інвалідністю на Донеччині заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод.
Рабінович звернувся до депутатів: Давайте встановимо в країні мир, знизимо тарифи та запровадимо референдуми!
2 грудня 2019
Рабінович звернувся до депутатів: Давайте встановимо в країні мир, знизимо тарифи та запровадимо референдуми!
Референдум – невід'ємне право українського народу!
1 грудня 2019
Наша партія буде домагатися, щоб всі важливі для країни питання вирішувалися на загальнонаціональних референдумах. Тільки разом ми прокладемо шлях до миру і процвітання України.
×
Приєднатися