Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Молоді – дорогу і заохочення: в Мукачеві у приймальні нардепа відзначили переможців правової олімпіади обласного рівня
13 лютого 2020
Учнів НВК №6, що в Мукачеві, переможців Олімпіади з правознавства обласного рівня, відзначили у приймальні народного депутата України.
Юрій Солод: Ми будемо добиватися проведення повної перевірки фінансово-господарської діяльності «Слов'янського курорту»
13 лютого 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод підтримав ініціативу мешканців Слов'янська, спрямовану на проведення ретельної перевірки всієї фінансово-господарської діяльності ДП СКРЦ «Слов'янський курорт».
Наживатися на бідній державі – злочин!
13 лютого 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає обмежити зарплати чиновників, менеджменту держкомпаній і членів їхніх наглядових рад.
В Украине уже активно ведется наступление на права работников
13 лютого 2020
Хотя Закон о труде еще не принят (и не известно, когда будет принят), в Украине уже активно проводится политика по ограничению прав работников и расширению прав работодателей.
Сергій Льовочкін: Україна не готова до нового етапу медреформи
13 лютого 2020
Медреформа не принесе реального покращення сфери охорони здоров'я, оскільки її фінансування не відповідає декларованим завданням. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін, коментуючи плани МОЗ почати реформу другого і третього рівня медичної допомоги з 1 квітня.
Опозиція ініціює зміни правил навігації для маломірних суден в Одеській області
13 лютого 2020
Таке рішення було прийнято на засіданні постійної комісії Одеської обласної ради з питань транспорту, зв'язку та морегосподарського комплексу з ініціативи її голови, депутата від опозиції Романа Сеника.
Михайло Макаренко: Щотижня близько 110 українців помирають від раку молочної залози
12 лютого 2020
Такі цифри навів народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, заступник голови парламентського Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Макаренко.
Ілля Кива про рекомендації США щодо призначень в Комісію ДБР: Це порушення суверенітету!
12 лютого 2020
Іноземні рекомендації щодо призначень на державні посади – прояв підконтрольності монобільшості зовнішнім силам, а також втручання у внутрішню політику України і порушення суверенітету. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу «ZIK».
Сергій Ларін: Європейський вибір – це не масовий виїзд людей на заробітки в Європу
12 лютого 2020
Найбільш моторошні цифри дослідження Німецької консультативної групи про трудову міграцію – це навіть не мільйони тих українців, які вже виїхали, і тих, хто ще тільки планує.
×
Приєднатися