Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

ДБР – приклад встановлення тотального президентського контролю над правоохоронною системою
18 листопада 2019
Із законотворчого процесу довкола Державного бюро розслідувань яскраво видно плани встановлення повного президентського контролю над всіма правоохоронними органами в державі.
Рабінович прокоментував зустріч Богдана і Льовочкіна
18 листопада 2019
Рабінович прокоментував зустріч Богдана і Льовочкіна
Сергій Льовочкін: Заборгованість із зарплатні побила антирекорд з 2001 року
18 листопада 2019
Загальна сума боргів із заробітної платні збільшилася відразу на 11,5% тільки за вересень. За словами народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергія Льовочкіна, це свідчення поглиблення кризи в промисловості.
Майбутній приватизаційний провал
18 листопада 2019
Голова Рахункової палати Валерій Пацкан переконаний, що закладати в проект держбюджету мільярди гривень надходжень від приватизації державного майна – це ризик.
Олег Банківський: Депутати місцевих рад Кіровоградщини «ЗА» мирне врегулювання конфлікту на Донбасі
16 листопада 2019
На думку депутата Олександрійської міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олега Банківського, розведення сил уздовж лінії розмежування - це найважливіший крок до мирного врегулювання конфлікту на Сході України за останні 5 років. Подальший діалог і виконання Мінських угод дадуть можливість повернути Донбас в Україну. Наступним кроком має стати Закон про особливий статус цих територій. Потім демократичні вибори за українськими законами.
Ілля Кива взяв на поруки цивільного чоловіка нардепа від «Слуги народу» Анни
16 листопада 2019
Заяву про готовність взяти на поруки цивільного чоловіка нардепа від «Слуги народу» Анни Скороход, Олексія Алякіна, підписав Ілля Кива, наголосивши про протиправні дії щодо підсудного. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».
Ренат Кузьмін вимагає від генпрокурора почати розслідування кримінальних злочинів керівництва СБУ через перешкоджання діяльності партії
16 листопада 2019
Народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя» Ренат Кузьмін звернувся до Генерального прокурора України Рябошапки Р. Г. із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності керівництва Служби безпеки України через незаконне втручання в діяльність народних депутатів. Ренат Кузьмін вимагає внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінальних злочинів, передбачених статтями 14, 170, 182, 344, 356, 365, 371 КК України.
За розголошення військових секретів Абромавічуса має бути відправлено у відставку та притягнуто до кримінальної відповідальності
15 листопада 2019
Українське інтернет-видання «Страна.ua» оприлюднило документи, які свідчать про те, що військові фахівці Сполучених Штатів Америки отримали доступ до оборонних підприємств України, зокрема доступ до виробничих приміщень, документації, списків постачальників і технологій.
Виктор Черный об исключении двух депутатов из фракции «Слуга народа»
15 листопада 2019
«Не соврал пан Зеленский, когда говорил, что демократия в его фракции «это ненадолго». Вот фракция и партия дружно заклеймили и исключили из своих рядов депутатов Анну Скороход и…
Ціну на газ для населення України підвищено відразу майже на 15%
15 листопада 2019
НАК «Нафтогаз України» підвищила ціни на газ для населення в листопаді 2019 року на 14,7%. Таким чином, базова ціна природного газу складе 4899 грн, або $200 за курсом НБУ.
×
Приєднатися