Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Олександр Качний: По відношенню до «афганців» влада вибрала шлях маніпуляцій і обману
15 лютого 2020
Захистити воїнів-афганців, повернути їм належні за законом пільги та виплати, які відібрала влада - одна з цілей, які ставлять депутати-опозиціонери серед завдань щодо забезпечення соціальних гарантій для наших громадян. Про це заявив народний депутат від ОПОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний
Юрій Бойко: Сьогодні Верховна Рада повинна продемонструвати свою готовність до досягнення миру на Донбасі
15 лютого 2020
«Мінські угоди визнані як єдиний шлях до політичного врегулювання конфлікту на сході країни. І вони обов'язково повинні бути виконані», - сказав Юрій Бойко в ефірі телеканалу "Інтер", відповідаючи на питання журналіста про важливість і актуальність Мінських угод для досягнення миру в Україні.
Наталія Королевська: Посилення впливу жінок і виконання Україною Резолюції РБ ООН 1325 – важливі інструменти на шляху досягнення миру
14 лютого 2020
Про це в рамках Мюнхенської конференції з безпеки на традиційній зустрічі жінок - політичних лідерів WPL на тему «Жінки за столом світу і безпеки, щоб змінити ситуацію» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» і Kyiv Global Summit Наталія Королевська. Парламентар представляла на заході Україну.
Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає виконати рішення Конституційного Суду щодо відновлення пільг воїнам-афганцям
14 лютого 2020
Незважаючи на рішення Конституційного Суду, прийняте ще у 2018 році, уряд відмовляється повернути ветеранам війни в Афганістані пільги, відібрані у них п'ять років тому. Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Сумські опозиціонери б’ють на сполох через загрозу епідемії туберкульозу в області
14 лютого 2020
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ у Сумській облраді ініціює термінове звернення до президента з вимогами продовжити фінансування туберкульозних диспансерів за субвенцією.
Украина попала в «почетную компанию» по затратам на питание
14 лютого 2020
В украинском Институте аграрной экономики обнародовали данные американского министерства сельского хозяйства относительно затрат жителей разных стран на продовольствие в 2018 году.
На партійну газету «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі оформили підписку близько 5 тисяч осіб
14 лютого 2020
На партійну газету «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі оформили підписку близько 5 тисяч осіб
У Дніпрі активісти розробили нові підходи в роботі з прихильниками партії
14 лютого 2020
У Дніпрі активісти розробили нові підходи в роботі з прихильниками партії
Нам важлива кожна дитина: У Маріуполі опозиціонери організували екскурсію для дітей-сиріт
13 лютого 2020
У рамках партійного проекту «Нам важлива кожна дитина» 13 лютого активісти міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ відвідали дітей із обласної школи-інтернату №2. Роблять це вже не перший раз. У цей день організували екскурсію в міський музей поліції. Після цікавої екскурсії, всіх дітлахів пригостили солодощами та напоїли гарячим шоколадом.
Наталія Королевська: Потрібно об'єднати зусилля світових лідерів, щоб відновити мир і захистити людей в Україні
13 лютого 2020
У ці дні у Німеччині проходить 56-я Мюнхенська конференція із безпеки, яка зібрала глав держав і урядів, міністрів закордонних справ і оборони різних країн, а також глав і представників керівництва НАТО, ОБСЄ, Євросоюзу, Міжнародного валютного фонду і Світового банку. Участь у конференції взяла і народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
×
Приєднатися