Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Вадим Рабінович пропонує ввести «тринадцяту» пенсію для українських пенсіонерів
2 липня 2019
Народний депутат, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович виступив із законодавчою ініціативою, якою пропонує ввести додаткову «тринадцяту» пенсію для всіх пенсіонерів країни.
Наталія Королевська: Ми переглянемо пенсійну реформу і скасуємо її дискримінаційні норми
2 липня 2019
Про це сьогодні на брифінгу в парламенті заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська., коментуючи підвищення з 1 липня пенсій та соціальних стандартів.
Неправомірне використання символіки партії в одномандатному виборчому окрузі №113
2 липня 2019
ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ виступає за демократичні вибори, закликає кандидатів в одномандатних округах вести кампанію чесно, а правоохоронні органи – реагувати на всі порушення відповідно до закону.
Після зустрічі з Миколою Скориком представники ОБСЄ зацікавилися незаконним розміщенням бордів з логотипом ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
1 липня 2019
Також на зустрічі обговорювалася проблема висування фейковий кандидатів у народні депутати, так званих двійників.
Юлія Льовочкіна: «Партія війни» в українському парламенті руйнує діалог України з Радою Європи
1 липня 2019
У понеділок, 1 липня, на засіданні парламентського Комітету у закордонних справах представники «партії війни» вирішили остаточно знищити репутацію країни і зруйнувати діалог з Радою Європи ще більше. Про це повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, Перший заступник Голови української делегації в ПАРЄ Юлія Льовочкіна.
Місцева влада перешкоджає розміщенню агітаційних бордів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ
1 липня 2019
Практично у всіх містах України, а це Одеса, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь і Покровск (Донецька область), - місцева влада блокує операторам зовнішньої реклами розміщення агітаційних бордів партії і кандидатів в народні депутати від нашої політичної сили.
Німченко: «Реформа» охорони здоров'я Супрун ‒ злочинна
1 липня 2019
Василь Німченко, народний депутат від партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», відвідав місто Сміла. У рамках робочого візиту він відвідав і смілянську міську лікарню, щоб дізнатися про проблеми в медичній сфері на периферії, вислухати людей і, якщо можна, допомогти.
Рабінович: Влада повинна скасувати податки для молоді та забезпечити людей похилого віку «тринадцятою пенсією»!
1 липня 2019
Рабінович подав до Ради два законопроекти, які дозволять зупинити відтік молоді з України та полегшити життя пенсіонерам
Верховний Суд зобов’язав ЦВК зареєструвати Володимира Сальдо кандидатом у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
1 липня 2019
Постанова набрала законної сили з моменту проголошення, є остаточною і не може бути оскаржена.
×
Приєднатися