Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Держава в першу чергу зобов’язана забезпечувати законне право громадян України володіти землею
2 грудня 2019
Проголосований пропрезидентською монобільшістю та окремими позафракційними депутатами 13 листопада 2019 року у першому читанні законопроект № 2178-10, який передбачає запровадження вільного обороту земель сільськогосподарського призначення, а з 1 січня 2024 року надає можливість іноземним громадянам та іноземним юридичним особам набувати право власності на сільськогосподарські землі, фактично унеможливлює задоволення законних прав українських громадян набувати право власності на земельні ділянки на підставі безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності, що передбачено пунктом «б» частини 1 статті 81 Земельного кодексу України.
Рабінович: Заморозити ситуацію на Донбасі - це не план «Б», це план «Г», пан Зеленський!
2 грудня 2019
Рабінович: Заморозити ситуацію на Донбасі - це не план «Б», це план «Г», пан Зеленський!
Субсидии на оплату ЖКУ продолжают стремительно «усыхать»
2 грудня 2019
Средний размер назначенной субсидии на одно украинское домохозяйство в октябре 2019 года уменьшился на 8,7% по сравнению с аналогичным месяцем прошлого года – до 492,1 грн. Об…
Наталія Королевська: Підвищення з 1 грудня мінімальної пенсії на 74 гривні - знущання з мільйонів українських пенсіонерів
2 грудня 2019
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Юрій Солод: «Медреформа» Супрун повністю знищила програми підтримки людей з різними формами вродженої та набутої інвалідності
2 грудня 2019
Про це в ході відвідин громадських організацій людей з інвалідністю на Донеччині заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод.
Рабінович звернувся до депутатів: Давайте встановимо в країні мир, знизимо тарифи та запровадимо референдуми!
2 грудня 2019
Рабінович звернувся до депутатів: Давайте встановимо в країні мир, знизимо тарифи та запровадимо референдуми!
Референдум – невід'ємне право українського народу!
1 грудня 2019
Наша партія буде домагатися, щоб всі важливі для країни питання вирішувалися на загальнонаціональних референдумах. Тільки разом ми прокладемо шлях до миру і процвітання України.
Ілля Кива: В Україні досі журналісти віддають життя за свою професію
30 листопада 2019
Про це народний депутат ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в ефірі телеканалу NewsOne, коментуючи заяву депутатки від монобільшості про необхідність «приглушити свободу слова в Україні».
Юрій Бойко: «Нафтогаз» не турбує енергобезпека України, вони думають тільки про свої премії
30 листопада 2019
Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у п'ятницю, 29 листопада, в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера».
Тетяна Плачкова: Тиск на свободу слова стає державною політикою «зеленої» команди
30 листопада 2019
Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова, коментуючи заяву представників фракції «Слуга народу» про необхідність «приглушити» в Україні свободу слова.
×
Приєднатися