Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Новини

Ілля Кива: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ змінить цю антинародну владу і наведе порядок в країні
1 квітня 2020
На зміну чинній владі, яка дискредитувала себе антинародними і антидержавними діями, прийдуть чесні і професійні політики. Таку думку в ефірі телеканалу «NewsOne» висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.
Наталія Королевська: Координаційний штаб у Донецькій області розширює свої проекти, щоб надати підтримку якомога більшій кількості людей
1 квітня 2020
У Донецькій області працює Координаційний штаб – платформа дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19. Як повідомляє ініціатор і координатор штабу, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, штаб здійснює реалізацію соціальних і гуманітарних проектів за трьома напрямами – підтримка медицини, захист соціально вразливих громадян і підтримка громадських ініціатив.
Юрій Бойко: ОП-ЗЖ буде в суді добиватися скасування закону про ринок землі, прийнятого під впливом зовнішніх кредиторів
1 квітня 2020
Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи прийняття законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення.
Вимагаємо негайно зупинити другий етап медреформи
1 квітня 2020
Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
Антикризовий план ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ
1 квітня 2020
Для боротьби з поширення епідемії, для захисту людей і допомоги національній економіці ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ пропонує план рішучих антикризових заходів.
Микола Скорик: Процедура прийняття земельного закону - нелегітимна. Ми будемо опротестовувати його прийняття в КС
1 квітня 2020
Проголосувавши єдиним фронтом за продаж землі, «Слуги народу», «Голос» і «Європейська солідарність» продемонстрували типову позалаштункову домовленість. У той же час, президент Зеленський, який заявив під час виборчої компанії Петру Порошенко: «я - ваш вирок!», продемонстрував цілком приятельську «угоду» з колишнім опонентом. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик в ефірі телеканалу ZIK.
Вiктор Медведчук: Санкції проти Білорусі – ганьба для української влади
1 квітня 2020
В умовах світової економічної кризи, що стрімко наближається, і стагнації національної економіки, яка посилюється пандемією коронавірусу, Україна життєво зацікавлена у розвитку економічних і політичних відносин з нашими найближчими сусідами, збільшенні обсягів торгівлі та зовнішньоекономічної кооперації.
Наталія Королевська: Медреформа Супрун несе Україні не меншу загрозу, ніж пандемія коронавірусу
1 квітня 2020
Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.
Валерій Гнатенко організував допомогу малозабезпеченим жителям Донбасу
1 квітня 2020
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко організував допомогу малозабезпеченим жителям Донбасу. Продуктові набори від народного депутата та його команди отримали мешканці Дружківкі та Костянтинівці, а також жителі населених пунктів Покровського та Костянтинівського районів.
Ілля Кива вимагає розслідування недбалості Крищенко, що призвела до зараження коронавірусною інфекцією його і підлеглих
1 квітня 2020
Зараження коронавірусною інфекцією глави Нацполіціі Києва Андрія Крищенка є наслідком його недбалості, яка може спричинити масове зараження киян і цей факт необхідно розслідувати. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива завив в своєму Телеграм-каналі.
×
Приєднатися