ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ БЕЗ УВАГИ, - КЕРІВНИК ЛУГАНСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ»

ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ БЕЗ УВАГИ, - КЕРІВНИК ЛУГАНСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Системна робота зі зверненнями громадян є важливим напрямком роботи Луганської регіональної організації партії «За життя». Аналіз звернень свідчить про високий рівень довіри громадян до політичної сили.

Сьогодні жителів Луганської області хвилює ряд питань, що стосуються житлових проблем, судових тяжб, призначення субсидій, облаштування мікрорайонів, встановлення світлофорів.

«Іноді людину потрібно просто, щоб її вислухали, підтримали, і ми зобов'язані це робити», - підкреслив Олег Мажуга, член ради партії.

Зустрічі з громадянами на місцях дозволяють побачити реальні проблеми людей, дають можливість з'ясувати, як вони вирішуються місцевими органами влади.

Керівник Луганської обласної організації партії «За життя» Ростислав Дубовий щотижня проводить зустрічі з жителями населених пунктів. На черговому прийомі було подано колективне звернення жителів м Сєвєродонецька, які скаржаться на стандартну проблему старих будинків - покрівлю. Під час виїзного огляду разом з фахівцями було прийнято рішення допомогти в поточному ремонті аварійних місць.

«Міська влада роками не хоче вирішувати цю проблему комплексно. Поточний ремонт старої покрівлі з плином часу перестає давати відчутні результати. Це серйозний привід задуматися про професійне обстеження даху і її капітального ремонту. Будемо виправляти ситуацію, як тільки партія «За життя» переможе на виборах. Люди на Луганщині не будуть жити в таких умовах», - заявив Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ