«ЖИТТЯ ДНІПРА»: ВИЙШОВ НОВИЙ НОМЕР ПАРТІЙНОЇ ГАЗЕТИ

«ЖИТТЯ ДНІПРА»: ВИЙШОВ НОВИЙ НОМЕР ПАРТІЙНОЇ ГАЗЕТИ

Одне з найпопулярніших друкованих видань в Дніпрі - суспільно-політична газета «Життя Дніпра». Днями вийшов новий номер видання і дніпряни вже можуть ознайомитися з цікавими матеріалами.

На першій шпальті двадцять шостого номера газети розміщена стаття народного депутата, голови партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Рабіновича про підвищення тарифів, необхідність реформування судової системи, спекуляції влади на «мовному питанні».

Тут же журналісти розповідають про ініціативу керівника Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадія Гуфмана - створення Соціального Клубу як нового формату спілкування дніпрян, які потребують допомоги, з тими, хто може її надати.

Розворот газети присвячений соціальним проектам, ідейним натхненником яких є Геннадій Гуфман.

«Наша газета користується великою популярністю в Дніпрі, адже вона доступна кожному незалежно від розміру зарплат і пенсій. З кожним номером збільшується тираж видання, а головне - за допомогою газети ми підтримуємо ефективний діалог з городянами, які і визначають, які запитання треба розкривати, про що потрібно написати», - говорить керівник Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадій Гуфман.

Після виходу чергового номера редакція «Життя Дніпра» завжди отримує відгуки і читачів.

«У нашому віддаленому від міста селищі Авіаторське немає газетного кіоску, а газету «Життя Дніпра» можемо читати регулярно. Пенсіонери дуже раді цьому, тим більше що з газети ми отримуємо відповіді на питання, які задаємо депутатам фракції «За життя» в міській раді», - повідомив по телефону редакції сімдесятип'ятилітній Григорій Іванченко.

«Моя улюблена рубрика в газеті - про історію міста. Ще подобається читати про дитячі соціальні проекти: Дворові Іграх, творчі і музичні конкурси», - розповідає постійна читачка Ніна Мещерякова.

Нагадаємо, що отримати новий номер газети «Життя Дніпра» дніпряни можуть в спеціальних наметах на вулицях міста.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ