ЖИТОМИРСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРОТЕСТУВАЛА ПРОТИ ЗАВИЩЕНИХ ТАРИФІВ НА ГАЗ

ЖИТОМИРСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРОТЕСТУВАЛА ПРОТИ ЗАВИЩЕНИХ ТАРИФІВ НА ГАЗ

13 вересня Житомирська регіональна організація політичної партії «За життя» організувала акцію протесту. Активісти и пересічні громадяни виступили проти підвищення цін на газ, тарифів на комунальні послуги за ради чергового траншу МВФ.

Основна мета мітингу - закликати владу не підвищувати тарифи заради чергової «допомоги» міжнародних кредиторів.

Організатори акції запевняють: підвищення тарифів не є необхідністю, а навпаки - в Україні сьогодні є всі можливості для того, щоб знизити їх як мінімум втричі.

Учасники акції протесту зазначили, що співпраця України з МВФ в нинішньому форматі не створює привабливі умови для інвестицій й розвитку економіки, а навпаки посилює економічну та соціальну кризу.

«Надання чергового траншу МВФ за умовою підвищення ціни на газ для українців зробить життя простих людей неможливим, а збільшення боргової залежності країни  ще більше зменшить інвестиційну привабливість нашої економіки. Мільйони  українців вже виїхали за кордон. Якщо підвищувати й далі тарифи для населення, то не буде ні людей, ні держави. МВФ дбає про свої інтереси. Всі його дії спрямовані на те, щоб зруйнувати нашу економіку, щоб мільйони людей виїхали з країни», - упевнений керівник Житомирської регіональної організації політичної партії «За життя» Микола Янович.

«Нам потрібно будувати свою економіку, будувати свої заводи, свої фабрики! Не закривати існуючі підприємства, а всіляко намагатися їх підтримувати», - додає член політради Олександр Подік.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ