ЖИТЕЛІ ПАВЛОГРАДА ПІДТРИМУЮТЬ ПРОГРАМУ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ»

ЖИТЕЛІ ПАВЛОГРАДА ПІДТРИМУЮТЬ ПРОГРАМУ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ»

У місті Павлоград Дніпропетровської області пройшли збори партії, на яких обговорили основні положення програми «Опозиційної платформи - За життя», представленої на Всеукраїнському надзвичайному з’їзді наприкінці січня лідером партії Вадимом Рабіновичем.

«Приємно усвідомлювати, що ви поділяєте наші цінності, вам небайдужа доля Дніпропетровщини і всієї країни. Ми впевнені, що мудрість і харизма Вадима Рабіновича, досвід Юрія Бойка, а також наша підтримка - це і є та синергія, яка дасть позитивний результат і змінить країну на краще», - підкреслила голова обласної організації Марія Пустова.

Керівник Павлоградської міської організації Сергій Старожук зазначив, що павлоградці вимагають від влади миру та економічної стабільності.

«Люди прагнуть миру, хочуть працювати у себе вдома, а не виїжджати за кордон у пошуках щастя, хочуть адекватних тарифів на комунальні послуги.  І ми впевнені, що наше майбутнє - за партією «Опозиційна платформа - За життя», яка  може втілити зміни в життя», - заявив він.

Під час зборів до лав партії були прийняті однодумці, присутні висловили підтримку кандидату у президенти Юрію Бойку, а партійці мали змогу детальніше розповісти про плани та цілі організації у передвиборчий період.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ