ЖИТЕЛІ ДНІПРА АКТИВНО БЕРУТЬ УЧАСТЬ В НОВОРІЧНИХ АКЦІЯХ ВІД ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

ЖИТЕЛІ ДНІПРА АКТИВНО БЕРУТЬ УЧАСТЬ В НОВОРІЧНИХ АКЦІЯХ ВІД ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Партія «За життя» в Дніпрі в період новорічних свят проводить кілька акцій не тільки для дітей, а й для дорослих, які не розучилися вірити в чудеса.

Одна з них - конкурс малюнка «Мій чарівний Новий рік». Роботи на новорічну тематику намалювали вже близько двохсот дітей. Свої малюнки вони відправляють на електронну пошту або передають Дідові Морозу на святкових заходах «Новорічний караван», який також організований Дніпровської міською організацією партії «За життя».

«Чари новорічних днів щиро передають юні художники в своїх малюнках і діляться з нами новорічним настроєм. Ми вирішили показати ці малюнки всім дніпрянам, тому найцікавіші роботи будуть розміщені на бігбордах», - розповів ініціатор акції, керівник міської партійної «За життя» Геннадій Гуфман.

У своїх малюнках діти зобразили казкових героїв, сцени з новорічних заходів, композиції з ялинковими іграшками і символом року, замальовки з життя рідного міста. Беруть участь в конкурсі «Мій чарівний Новий рік» і творчі колективи з художніх та загальноосвітніх шкіл.

Всі малюнки можна подивитися на міській партійній сторінці «За життя» в Facebook.

Ще одна акція - конкурс для дорослих «Лист Діду Морозу», який проводиться вже другий рік. Для участі у заході потрібно написати своє заповітне бажання з дитинства або сьогоднішню мрію і відправити електронною поштою Дідові Морозу. У поштовій скриньці налічується вже понад 120 листів. Багато з них схожі - автори просять миру і благополуччя для України, здоров'я та щастя для своїх сімей. Також в листах зустрічаються побажання про спільне сімейне дозвілля - відвідини цирку або театру, поїздка в Карпат, тощо.

«Ми вирішили дати можливість дорослим знову відчути себе дітьми, допомогти їм повірити в диво. Листи приходять забавні й добрі», - говорить Геннадій Гуфман.

Деяким авторам новорічних листів від партії «За життя» вже вручили запрошення на новорічні вистави в цирк і Академічний Театр Опери та Балету.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ