ЗАЯВА ГОЛОВИ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВАДИМА РАБІНОВИЧА

ЗАЯВА ГОЛОВИ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВАДИМА РАБІНОВИЧА

Події останнього часу показали, що влада піде на продовження війни та знищення власного народу, аби тільки залишитися біля корита.

Сьогодні мова йде вже про виживання України.

З кожним днем ​​стає все більш ясним, що тільки консолідація та об'єднання здорових політичних сил може врятувати країну і вивести її з кризи.

Я хочу звернутися до політичних сил, які мають мандат довіри півдня, сходу і центру України, до громадських організацій та об'єднань. Ми з вами не маємо права сьогодні з'ясовувати взаємини між собою, тому що виборці віддавали нам свої голоси для того, щоб ми боролися з цією владою, а не один з одним. Зараз як ніколи необхідно усунути всі конфлікти і непорозуміння, які є на шляху широкої політичної консолідації.

В першу чергу я звертаюся до «Опозиційного блоку»: іноді ми були некоректні в діях по відношенню один до одного, але зараз усі протистояння і непорозуміння між нами потрібно припинити, тому що відсутність нашої єдності призводить до того, що влада відчуває себе безкарно, розбиваючи нас на різні групи, продовжуючи проводити політику знищення України.

Пропоную перегорнути сторінку і почати переговори про створення потужного консолідованого політичного об'єднання, яке в змозі зупинити бойові дії на Донбасі, запобігти економічній катастрофі і врятувати країну.

Нам потрібно відкинути власні амбіції та думати про інтереси наших виборців. Нам не пробачать, якщо ми упустимо сьогодні шанс для консолідації.

Принаймні, я зроблю для такої консолідації все від мене залежне.

Виборці вимагають від нас об'єднати наші сили.

Разом ми переможемо!!!

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ