ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДНІПРОВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ»: МИ РЕАЛІЗОВУЄМО ПРОЕКТИ, ЯКІ ОБ'ЄДНУЮТЬ ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДНІПРОВСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ»: МИ РЕАЛІЗОВУЄМО ПРОЕКТИ, ЯКІ ОБ'ЄДНУЮТЬ ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ

Заступник керівника Дніпровської міської організації партії «За життя» Олексій Лещенко розповів в ефірі одного з міських телеканалів про роботу в 2018 році та плани на майбутнє.

«Завдяки активності та ініціативності керівника міської організації партії «За життя» Геннадія Гуфмана, ми провели традиційні проекти, яких чекають дніпряни. Це і «Дворові ігри» - дитячі спортивні змагання, в яких взяли участь понад три тисячі дітей, і ряд заходів до Дня Перемоги, які завершилися грандіозним концертом на Фестивальному причалі. У місті також пройшов конкурс малюнків «Життя очима дитини» до Дня захисту дітей. На нього прислали понад 700 робіт, багато малюнків розмістили на білбордах в районах, де живуть дітки. У захваті були і діти, і батьки. Реалізовано і соціальні проекти - «За життя річок», «Посади дерево - врятуй місто». У грудні пройшов концерт «Мовою серця», на якому виступили талановиті люди з обмеженими можливостями», - заявив Олексій Лещенко.

Заступник керівника Дніпровської міської організації «За життя» розповів і про плани партійців.

«Рік має бути цікавим і динамічним. Ми продовжимо і реалізацію наших традиційних проектів, і партійне будівництво, і взаємодію з людьми. Також плануємо нові соціальні проекти... Наша команда - дуже згуртована, в ній панує взаєморозуміння. Упевнений, що в майбутньому році ми станемо сильнішими, і у нас все вийде!» - підкреслив Олексій Лещенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ